reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

no cóż, przeczytałam pierwszą i ostatnią stronę, a ten wątek ma ich 12. Sorry, poprawię się i następnym razem będę czytać całość zanim coś napiszę :).
Ale będę się upierać,że dzieciaki są jedno pod drugi, bo przecież w wersji z kokonem, maluch leży ewidentnie pod większym dzieckiem, a nie za ;)
 
reklama
A ja dzis dalam ogloszenie ze chce sprzedac moj wozek bo mimo ze wozek jest fajny to juz nie wyrabiam z ta waga. Mieszkam na przedmiesciach i do sklepu, do lekarza a nawet na spacer do parku musze jechac samochodem i juz nie mam sily wkladac i wykladac tego wozka mimo ze jezdze SUV.
Jak sie znajdzie chetny to sprzedaje kupie DuoGlidera bo jest jednak duzo lzejszy. Jak nie zjadzie chetny to bede wyrabiac muskuly na quattro.
 
Kati co teraz kupisz?
jesli sie Tobie podoba mój wozik to ja bardzo polecam - bo wazy tylko 9 kg i jak dla mnie to jest swieyny :-) mysle, ze Tobie tez by był przydatny :tak:
 
Mel, jakbys mogla wklej fotke jak wyglada po zlozeniu. Czy tylne siedzonko ma daszek? Troche sie boje czy Julia z tylu bedzie miala dobry widok i czy nie bedzie protestowac ze nic nie widzi. Kurcze wciaz mam wrazenie ze drugie dziecko siedzi w koszu na zakupy:-) ALe to mogloby byc dobre rozwiazanie bo lece wkrotce do Pl na 3 miesiace i mialabym wozek podwojny i pojedynczy w jednym, w dodatku lekki. Troche drogi, kolo najtanszy czarny $450 ale ten by mi pasowal bo w samolotach by sie tak nie ubudzil. No nie wiem...

Czy drugie dziecko siedzi wysoko nad ziemia, nie uderze nim w kraweznik? Jak kola, i czy taki powojhny wozek na 3 kolach jest stabilny.
 
Kati nie polecałabym Tobie wózka który jest nie wygodny jak koszyk na zakupy :sorry2:
lub, w którym mozna dziecku przetrącić kręgosłup o krawężnik :sorry2:
budka z tyłu jest niepotzrebna
jak mocniej wialo to zakładałam folie p/deszczową
jest jeszcze coś co sie nazywa sun coś tam hehehe
i to jest taka czarna.... rajstopa :rofl2:
ubierasz w to wozik i też troszke osłania od wiatru - np tego mniejszego

ubieranie jest proste
nie ma z tym kłopotów

jakby co to pytaj - bede opowiadac ;-)

wózek po złozeniu wyglada tak jak na przedostatnim obrazku ;-)
sport_main5.jpg
 
No wlasnie Mel, nie widac i nigdzie nie moge znalesc w necie jak sie ten wozek sklada. A powiedz, czy ten tyl rozklada sie calkiem na plasko, i czy trzeba go zdemontowac jaks sie sklada wozek. Gdzies teraz wyczytalam ze jedna babka sie zalila ze tylne dziecko wklada palce w kola, bo siedzi bardzo blisko kol. I jak Twoj synus, nie protestuje ze ma kiepski widok?
Jak bede leciec do PL to chyba kupie ten wozek, bo na lotniskach bedzie poreczniejszy, i do kazdego bagaznika powinien wejsc,bedzie jako drugi, a jak Patryk juz nie bedzie chcial jezdzic to bylby wozek dla Julii bo po Patryku mam Chicco Cortine ktora jest juz mocna zdezelowana.

Powiem Wam ze samochod chyba jest wybrac latwiej niz wozek:-D
 
no to tak:
wejdz sobie w przegladarke i wpisz nazwe wozka
potem wyswietl sobie grafike i w ten sposob znalazlam ta fotke zlozonego wozika
jak nie znajdziesz to bede potem pomagac :-)

co do paluszkow w kółku...
to ta Pani miala chyba ten stary model bez blotniczkow na kolach .... :dry:
szczerze mowiac u nas problem nie wystapil
i Madd juz od dosc dawnego czasu jezdzi z przodu
a Parisce podoba sie jazda z tylu, sama umie sobie wsiasc i wysiasc.

tyl trzeba wyciagac za kazdym razem jak sie sklada wozek
ale to jest proste jak i szybkie jak kichniecie :-)

i fajnie... bo to nie jest wozek tylko 2 osobowy !
zawsze mozesz go uzyc jako 1 osobowy
i to jest super !

nie wolno uzywac wozka kiedy przednie siedzenie jest puste, bo moze przewazyc sie
wiec to bardziej "uziemnione" dziecko daje sie na przod raczej.....

co to transportu tego wozika samolotem, to jestem nauczona ze niestety wozek zostaje zniszczony podczas lotu... raz moj wozek wypadł z powrotem na plyte lotniska dzieki pracownikom ryanair :baffled:
a inym razem uwalili go jakims smarem :baffled:
porazka
mysle ze dobrym pomyslem bylo by skombinowanie sobie jakiejs torby podroznej do wozika - na lot


co do tylego siedziska to ono sie prawie nic nie rozklada
tzn jest opcja pod kątem ok 45 stopni i kolejna opcja o ok 10 cm nizej
moj Madd jak mial 4 miesiace to sobie tam spal i nie mialam wrazenia ze jest cos nie tak tzn.... ze jest zbyt pionowo ;-)

aaaa jak kupilismy ten woz i tylne siedziska rozlozylam na to bardziej lezace
to wydawalo mi sie ze bede kolanem zachaczala za siedzisko
takie jakies mialam wrazenie...
ale jak wie wyzbylam tego psychicznego oporu :-D to szlo mi sie juz wygodniej
a jeszcze wygodniej jak siedzisko bardziej "posadzilam"


aaacha i Kati moza jeszcze kupic takie spiworki i podkladki grzejace pod pupe i plecki
na ebayu uk widzialam takowe ;-)
 
reklama
prosze zlozony wozek
Buy Phil and Ted's Sport Buggy Stroller with Toddler Seat & More All Terrain Double Strollers at LetsGoStrolling.com

ooo tu jest kokon to phila
Phil and Teds e3 Orange Cocoon Excellent Condition on eBay, also, Pushchairs Prams, Pushchairs Prams, Baby (end time 04-Feb-08 20:46:44 GMT)

tutaj spiwór
Phil & Teds Lime Sleeping Bag. Great Condition RRP £43 on eBay, also, Footmuffs Aprons, Pushchairs Prams, Baby (end time 06-Feb-08 21:58:53 GMT)


a tutaj ten ocieplacz pod pupe i plecki dla starszaka
Phil & Teds 'inner' liner for pushchair seat red on eBay, also, Pushchair Pram Parts, Pushchairs Prams, Baby (end time 07-Feb-08 14:16:32 GMT)

teraz napisze moje uwagi nt phila:
jak dziecko starsze jest z tylu to nie bardzo mozna rozlozyc przednie oparcie.... bo bedzie mialo je prawie na czole :-p
i nie bardzo tez bedzie mozna rozlozyc to tylnie bo starszak bedzie mial akurat taka rurke... nie wiem jak to wyjasnic ale bedzie z tylu potrzebna podusia jakas lub poprostu nie rozkladac oparca
jak sie go nie rozlozy to drzemka tez powinna byc wygodna... to jest kat 45 stopni... jak juz wczesniej wspomnialam :-)


o jest travel bag !
http://www.pramwarehouse.com.au/product.asp?pID=5968&cID=127
widzialam ze sa jeszcze jakies inne... tansze chyba

ufffff sie namądrowalam :nerd:
 
Do góry