reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
no no - brzuszki śliczne.... tylko wiecie,że dzieciaczki są na wysokości końca majtek albo jeszcze niżej.... a tam to płaściutko macie, hihi
pozdrawiam
 
Izis przyłączam się do zdania LadyLajli :tak: Pięknie wyglądaś w ciąży !!!!!! No i już nie możemy się doczekać kiedy wkleisz obecny domek swojej dzidzi :tak::-D
Buziaczki.
 
Materia :) Skuś skuś..... czekamy.....

Hanna31 :) No może spójrz jeszcze raz..:]... nam raczej tego brzuszka kalorie nie rozepchały :)

Silka :) Kurcze, jeszcze troche i w kompleksy wpadniemy hahaha :) My tam wiemy swoje i już :)Jedno pewne tam gdzieś ulokował sie dzidziuś hihihi :) a nie tłuszczyk jakiś, oponke byśmy miały, jak widać zadna z nas jej nie posiada:) ajjjj zrzuciłam to z siebie ,nikt nie da nam sie cieszyć tą chwilą :p no dobra wczoraj miałyśmy te chwile dziś mineła hahah :)
 
:-D:-D:-DHEJ DZIEWCZYNKI
ależ absolutnie nie sugeruję,ze Wasze brzuszki są kaloryczne;-)tylko jeszcze takie malusie:tak:........ teraz to pewnie nie możecie się doczekać jak pięknie się zaokrąglą ale poczekajcie do luty/marzec nie mówiąc o kwietniu .... wtedy to się już marzy żeby było po wszystkim:sorry2:
tak sobie próbuję przypomnieć jakie to jest niesamowite uczucie jak się nosi w sobie nowe życie... to czas wyjątkowy i naprawdę błogosławiony... cieszcie się , odpoczywajcie i dbajcie o siebie
pozdrawiam
 
Hanna :) Niby to moja druga ciąża..a mi sie wydaje że przechodzę to pierwszy raz....emocje mi nie ostygają..zachwyt ..radość...i już się nie moge doczekać :)plmetka chociaż :)
 
Izis :)Dzieki za komplement ....lepiej sie postaraj o swoje aktualne, też z chęcią byśmy Cię chciały obczaić i zobaczyc, jak rosnie Twoj domek dla dzidzi :) jak to Silka Ładnie nazwała :)Prawda? :)

Ps : Wiesz Izis? Patrząc na Twoje zdjęcia wstecz z poprzedniej ciąży to Ty ślicznie wyglądałas ja jak miłam taki brzuszek jak Ty to byłam cała napuchnieta buzia jak balon,ramiona pakera jakiegoś, nogi i stopy napuchniete a Ty to jak z obrazka jakyś sobie brzuszek do siebie dokleiła hha :)Super :)


Dziekuje kochana:-p
w sumie to przytyłam 15 kilo a Kuba ważył 3 niewiem gdzie mi to poszło wszystko chociaż przed samym porodem to i ja byłam napuchnięta nieźle,naprawde
a pamiętam jak nastepnego dnia po urodzreniu weszłam pod prysznic już bez brzuchala to byłam w szoku jakie mam szerokie biodra jak mi się kości biodrowe strasznie rozeszły mąż jeszcze pamietam pomagał mi się umyć a ja zaczęłam ryczeć że już nigdy nie zmieszcze się w moje spodnie sprzed ciąży;-):-):-)
a karmiąc Kube przez rok tak schudłam że ważyłam nawet mniej niż przed ciążą:eek:
 
reklama
hej dziewczynki
dawno brzuszków nie było...no już pokazać mi tu...teraz to juz pewnie uznam,że to dzidziolki Wam je rozpychają:-):-D:cool2:
 
Do góry