reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
anaiss - dzięki za info o 80 funtach. Wiedziałam, że płacą tyle co nic, ale nie byłam pewna dokładnej kwoty.

Na pewno damy radę popracować do czerwca, zawsze można wziąć tydzień płatnego sicka. Moja firma chyba dopiero po tygodniu nieobecności domaga się zaświadczenia od lekarza. Także przez tydzień będzie można trochę odetchnąć i naładować baterie.
 
reklama
honeypie , u mnie jak sie idzie na tygodniowego sicka to placa dopiero od czwartego dnia zwolnienia, pierwsze trzy dni sa bezplatne. Na macierzynskie moge juz isc 11 tygodni przed terminem porodu, ale ma nadzieje ze bez problemu bede mogla pracowac dluzej :)
 
wiecie, tak mi dziwnie puścił pigment z brodawki że w dolnej części piersi zrobiły mi się takie plamki brązowe :nerd:

i nie wiem czy to już to, ale już się zaczyna produkcja siary:/ czy to możliwe... z sutków pojawiają się takie malutkie kropelki białawego płynu... ????
 
nadalka
user-offline.png
z tego co piszesz to to to... KOlo 16 tygodnia sie tak ma zaczac dziac... Sie nie przejmuj, ale jak bedziesz na badaniach dzisiaj to to pokaz lekarce ! :tak:
 
wiesz w sumie się nie przejuje tylko dziwie ze to tak szybko... lekarce.. ja chodzę do faceta to wiesz ;p
 
Nadalka, tak to może być już siara :tak: Kup sobie wkładki laktacyjne, bo w każdym momencie może Cie zalać
 
nadalka , mi się za to zrobiły duuuże brodawki.... i dzisiaj to już w ogole jak je zobaczyłam w lustrze to jakieś monstrum :D haha....a z tą siarą to nawet nie wiedziałam że to tak szybkoooo !! aaaaa !! muszę sprawdzać cycole ;p

a ja mam inny problem , nie wiem czy to w sumie problem czy nie ale ... przed wczoraj u nas w pracy pan karaluch robił opryski na robale....i powiedział że sklep powinien być 24h zamknięty.... ale cóż , rano koleżanka przyszła musiała otworzyć i cała podłoga to aż była klejąca i mokra i pełno robalów leżało umarłych takich... i ona te podłoge umyła ale wszystko inne pewnie było tym poklejone dalej :/ ja przyszłam na 12 do pracy i po chwili mnie ręka swędziała i miałam całą czerwoną od drapania....i potem mnie dekolt swędział i ogólnie się drapałam co jakiś czas....siedziałam w pracy do 19 :/ .... teraz się boje że coś mogło się dzidzi stać o tego gówna :/
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry