reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

no właśnie ja też nie wiem co serwować młodemu,żeby nie budził się w nocy na cycka :/ ech ... czy może dzieciątka im starsze tym dłużej będą w nocy spać ?

co do płynów to młody lubi bobofrut jabłkowy z marchewką ... kiedyś wypił też sok jabłkowy hippa, wodę pije kiedy już jest spragniony ... mam taki kubeczek do picia, ale nie niekapek bo te podobno źle kształtują zgryz i że dzieciom powinno się dawać takie, ktore są zakonczone jak słomka. poczekam chyba az skonczy te 6mcy... ale mnie korci ;)

dzisiaj zrobiłam mix marchewki z kaszką manną i ociupinką oliwy z oliwek ... zjadł :) a potem zrobił wielką kupę ...

jak to jest z tymi zielonymi kupami ... ma normalną konstystencję ale jest ciemnozielona ... czy to coś może oznaczać ?!
 
reklama
Krzyś nauczył się pić z butli niedawno, chociaż mocno zastanawiałam się czy jest sens teraz ją wprowadzać. Ale chcę,żeby opiekunka podawała mu moje mleko które uda mi się sciągnąć,a najefektywniej dać mu mój pokarm właśnie z butli.
 
jak to jest z tymi zielonymi kupami ... ma normalną konstystencję ale jest ciemnozielona ... czy to coś może oznaczać ?!

Nie wiem co to oznacza ale mój synuś też takie kupy sadzi. Czasem 2 razy dziennie. Myślę,że to po jakimś konkretnym jedzonku. Nie ma żadnych niepokojacych objawów więc się nie martwię zieloną kupką.
 
Julek pociągnał dzisiaj z Niekapka AVENTA i nawet całkiem nieźle mu szło:tak:.W końcu zjadł mamusiną zupkę,bo skończył się zapas tych promocyjnych;-).1 marcheweczka i ziemniaczek + miarka kleiku ryżowego + kawałek swojskiej pieczonej chudej szyneczki i koperek.Zostało jeszcze na jutro.
 
co do płynów to młody lubi bobofrut jabłkowy z marchewką ... kiedyś wypił też sok jabłkowy hippa, wodę pije kiedy już jest spragniony ... mam taki kubeczek do picia, ale nie niekapek bo te podobno źle kształtują zgryz i że dzieciom powinno się dawać takie, ktore są zakonczone jak słomka. poczekam chyba az skonczy te 6mcy... ale mnie korci ;)

jak to jest z tymi zielonymi kupami ... ma normalną konstystencję ale jest ciemnozielona ... czy to coś może oznaczać ?!
Nic nie slyszalam o tym, zeby kubeczki zle wplywaly na zgryz. Wiem natomiast, ze dziecko powinno sie troszke nameczyc, -pociagnac, zeby picie polecialo (tak jak przez rurke) i dobrze, zeby byl jeszcze "odpowietrzacz" (wyglada to jak dodatkowa "dziurka"). Ale moge sie mylic. :-) Ja polecam aventu.:-)
Z tymi kupkami, to radzilabym obserwowac dzieciatko i zglosic pediatrze przy najblizszej kontroli, bo cos mi swita, ze trzeba uwazac z ciemnozielonymi kupkami.
 
Hej moja Milenka nieważne co zje raz dziennie jest zielona kupa, a raz żółta ciemno złota. Zieloną kupe robi o różnych porach więc nie wiem jakiemu jedzonku to przypisać.
 
reklama
Do góry