reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

reklama
Jakimi masciami Ell- to wyleczyłaś?

Rusałko, ściagnełam pierścionki i wyleczyło się samo, po ok. 10 dniach, ale nie mogę ponownie założyć, bo od razu zaczyna mnie drapać...może faktcyznie trzeba będzie pójść do darmatologa

Noemi zdrówka dla Ciebie!
 
sciagnełam pierscionek zareczynowy;-) i nie schodzi diabelstwo...ale jak nie mocze rąk..uzywam rekawiczek to jakby sie goji..

WSZYSTKIM DZIECIACZKOM ZYCZYMY ZDRÓWKA!!!:tak::tak::tak::tak:
 
Byłam dziś z Wojciaszkiem u pani doktor z tymi plamami na skórze co się pojawiły jeszcze przed Świętami. Niby coś tam maść pomogła, ale nie do końca. Jedne zniknęły, to pojawiły się inne zaczerwienienia.
Dostaliśmy Ketotifen, mamy kąpać w Oilatum i dalej smarować maścią. A pomysłu na to co uczula nie mam. Zacznę od odstawiania czekolady, cytrusów i orzechów. Czekolady Wojtek je mało, ale ostatnio czasem się zdarzało. Najbardziej mi szkoda mandarynek, które sa teraz takie dobre.
Mamy się pokazać za dwa tygodnie.
 
Ja kiedyś takie plamy od cytrusów miałam i ostatnio jak Matkowi coś wyskoczyło to nasza pediatra pierwsze co kazała odstawić cytrusy wszystkie
 
Wiecie, problem w tym, że Wojtek je wszystko, odżywiamy się raczej zdrowo. Więc wykluczenie tego co uczula będzie trudne. Może być i nabiał, jemy mnóstwo nabiału. Rosołku w proszku właściwie nie używamy.
Nasza pani doktor powiedziała, że raczej nie powinno uczulać to, co jadł do tej pory.
 
reklama
Mamootku a moze: -
proszki do prania?moze zmienilas? a plyny do kapieli?...albo nowe ubranko przylegajace do ciala, z materialu ktorego jego skora nie toleruje?...
 
Do góry