reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

reklama
chyba wszysto e normuje juz...

moze to rozwolnienie po malutkim serku homogenizowanym?(2-3 łyzeczkach) które na wieczór przed "rewolucja " zjadła?.....nie wiem, ale nie sprawdzam narazie- zero jogurtów, serków, mleka...i mała od tej"przesranej" nocy wczoraj...juz czuje sie dobrze:tak:
Coprawda je tylko biszkopty i pije herbatke z cytryna z dodatkiem soku ananasowego(który uwielbia;-)..zawsze cos i licze ze niedługo juz bedzie dobrze:tak:

schudła 1 kg.
 
Rusałko, super że już jest lepiej, mam nadzieję że mała nabieże apetytu. :tak::-)
Moja to by w kółko jadła parówki, więc też się czasem nakombinuję by wcisnąć jej coś innego.
 
oj i jest lepiej:-):tak::tak:
dzis nawet sama poprosiła o jajecznice:-) i slicznie ja sama zjadła z chlebkiem z maslkiem
potem 2 biszkopty
wypiła 2 kubeczki kubusia(najbardziej lubi z truskawkami)
troszke herbatki i poszła spac...Jestem szczesliwa, ze juz moja Ksiezniczka jest zdrowa:tak:
 
dzis na obiad zjadła nawet troszke rybki:tak:
a wczoraj na imprezie urodzinowej zajadała sie garlic bread(taka bułka z czosnkeim zapiekana w piekarniku-pychotka:tak:-pringelsami:baffled::baffled:..i wypiła chyba sama c ały karton soku ananasowego:baffled:..jako- drink z rurki z plasterkiem banana:-)- jaka miała frajde:-)(beda fotki:tak:
 
reklama
Do góry