reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

NASZE LUTOWE SKARBY - wątek gratulacyjny:)

reklama
Witam, nareszcie w domu, 2 tygodnie w szpitalu, daly mi sie we znaki, bylam juz tym zmeczona ale teraz laduje akumulatory, rozpiera mnie energia i szczescie. Narazie nie wiem co u Was slychac ale mam nadzieje ze na dniach troszke nadgonie...... i bede z wami choc juz nie w dwupaku, jak zorientuje sie jakie sa nowe watki i co gdzie piszecie to napisze wszystko tam gdzie powinno byc, zeby nie zasmiecac watku glownego. Narazie staram sie zorganizowac, bo Isabella nie umie jeszcze ssac piersi i karmie ja szczykawka, i co 3h musze sciagac pokarm wiec zabiera mi to duzo czasu, pozdrawiam Wszystkie dwupaki i trzymam za was kciuki i gratuluje wszystkim lutowo-styczniowym mamusia...........
 
karolajn, milagros, Ewitko-gratuluję!!!!

Ewitko a dla Twojej córeczki-dużo, dużo zdrówka. Musi być dobrze :-)
 
Ewitko najszczersze gratulacje, wspaniale widziec cie rozpakowana!!! Przyjmij ode mnie czerwcowkowy2010 bukiet kwiatow!!:-):-D
WIerze ze coreczka bedzie zdrowa i kazdy dzien spedzony z nia bedzie wyjatkowy!
 
reklama
To i ja napiszę:

EWITKO ogromne gratulacje!!!! Tak strasznie się cieszę że masz już malutką przy sobie!!
Wszystkie na czerwcówkach serdecznie Ci gratulujemy!!
 
Do góry