reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

Ming gdybym ja urodzila chlopca to chyba by bez imienia chodzil.Najbardziej mi sie podoba Jakub ale tylu ich jest,ze nie dalabym tak jednak na imie.Kilka inych imiom meskich mi sie tez podoba ale mojemu mezowi nie i nie ma zadnego z ktorym doszlibysmy do porozumienia.Wiec tez z tego powodu bardzo sie ucieszylam,ze urodzilam coreczke.
Mi sie podoba i Samuel i Mateusz.
 
reklama
A mi sie podoba Dawid lub Mariusz,Dariusz.A Imie Vanessce tez zmienialam gdzies po miesiacu bo na poczatku mi zarejestrowali jako Wanesa ale ja wywalczylam Vanesse.
 
Nasz synek wyszedł ze szpitala jako Dawid. Mnie też to imię b. sie podoba jednak sporo osób jak usłyszało że mały urodził się całkiem spory mówili Goliat. Zresztą tylko teściowi to imię się podobało. Reszta rodziny i znajomi nastawali na nas i jakoś ulegliśmy :zawstydzona/y:. No i jeszcze synek nie wygląda na Dawidka ;-).
Jak przez noc nic się nie odwidzi to jutro jedziemy przerejestrować imie :-).
Wtedy już ostatecznie i na zawsze :-D będzie Samulekiem :tak:.
Pomimo że mężowi bardziej podoba się Mateusz niż Samuel. Przyzwyczaji się :-D
 
Mój mąż, jak rejestrował Igę w urzędzie, podał tylko jedno imię, bo chciał dać po którejś babci, a nie mógł zdecydować po której, żeby ta druga się nie obraziła i teraz wiercę mu dziurę w brzuchu, żeby poszedł i dodał jeszcze drugie. Będzie Iga Anna :-) Po żadnej babci ;-)
 
Aurelia Zofia to nie tak zle.
Ja kiedys poznalam dziewczyne ,ktora ma na imie Aretuza i dodatkowo dziwne nazwisko.W sumie to nawet lepiej,ze nazwisko dziwne bo glupio brzmia polaczenia oryginalnych imion i prostych nazwisk.
Moja prababcia,ktora zmarla w tym roku miala na imie Eufrozyna.
 
Nasz jest Bartosz Mieszko, bardzo mi się podoba Mieszko ale zdecydowaliśmy że to będzie jako drugie.

Iga i maja bardzo fajne imionka dla dziewczynek i podobala mi się jeszcze Lena.
 
reklama
Mi się imię Aurelia bardzo podoba, a Zofia teraz jest w modzie :-)
Oczywiście teściowa dzwoniła: "zastanówcie się jeszcze nad Anną, bo to nieszczęśliwe imię". :laugh2: Ale i tak już postanowione.
 
Do góry