reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

ja od xxx lat jestem brunetką a naturalnie blondynką;-) probowalam kilka razy przejsc pasemkami na blond ale na jednym baleyagu sie konczylo;-)
po ciąży włosy się wzmocniły i oby tak zostało.teraz mam plan zapuścic ale pewnie długo nie wytrzymam:-(
 
reklama
Jolcia ja tam aksamitnej skóry nie mam a sie na rudzielca robie od hoho ... i tez wlosy same w sobie mam bardzo cienkie
co ci moge poradzić to nie farbuj włosów farbami dostępnymi w sklepach :no:
naprawde warto zainwestowac w b.dobrego fryzjera.
farbuje się od 8 lat a od 5 jestem wierna mojemu fryzjerowi - wczesniej kupowałam w sklepie...terazmam włosy miękkie i lśniące a wcześniej wyglądalam jak mop do podłogi

edit:

znalazłam fote z 4 miesiąca ciąży i co ... byłam brunetką :szok:
zrdadziłam mą rudość ale to chyba był jednorazowy akt :p
Zobacz załącznik 225893

;-) ;-)

Mi sie podoba mój naturalny kolor włosów..., tylko od czasu do czasu człowiek by chciał inaczej.... e, niech będą białe - z natury ;-)

wróć do rudego !!!! ja baba zawsze sie za takimi pieknymi rudzielcami ogladam na ulicy ;-)
 
co do wypadających włosów, to dlatego że w ciąży włosy mniej wypadają, szybciej rosną, przez hormony, a po porodzie wypadają wszystkie te które normalnie by wypadły gdyby nie było ciąży. W ciąży miałam piękne włosy, długie do pasa, teraz mam strąki do pasa :no: suche, połamane, i po latach zdecydowałam się obciąć i zrobić fajny balejaż (od lat nie farbowałam), no bo jak nie teraz to kiedy? Na starośc? :-D
Trochę się obawiam, ale szukam odmiany. Przyda się :-)

co do innych włosów typu na nogach to niestety rosną jak dawniej :baffled: A mogłyby wypaść wszystkie w cholere :-D
 
no trzeba przyznac że wielkim plusem ciąży jest to że włosy sa wtedy przepiękne - bez zadnych odżywek a ni nic !
za to ja teraz musiałam obciać z długasnych na do ramion bo tak mi wypadały :( i bałam się że przy ciezkich długich włosach będą jeszcze intensywniej wypadać a teraz jakoś juz się unormowało.

co do paznokci to nie moge narzekac bo zawszemiałam i mam mocne i twardziste pasurki ! az ciężko się obcina hehehe :D ;)

ja tez juz miałam wszystkie kolorki na głowie - od blondu po czarny a teraz mam swoje naturalne pomieszane z farba o jeden ton ciemniejsza :) i takioe fajne refleksy sie porobiły :)

ale tez marza mi ise wlasnie takie rudziste włosy - ale ja mam mocno niebieskie oczka i truszkę by się to gryzło - tak przynajmiej fryzjerka mi powiedziała - ale może kiedyś na starość sie odważe hahahaha :D wtedy już mi nic nie zaszkodzi :D
 
Dormark- Napisz czy jesteś zadowolona po laserze. Gdzie robiłaś, w pl? Ile razy powtarzałaś i czy faktycznie takie skuteczne jak reklamują.
Tysiołek - Rudy właśnie pasuje do niebieskich albo zielonych oczu. Przynajmniej według mnie.
 
Dormark- Napisz czy jesteś zadowolona po laserze. Gdzie robiłaś, w pl? Ile razy powtarzałaś i czy faktycznie takie skuteczne jak reklamują.
Tysiołek - Rudy właśnie pasuje do niebieskich albo zielonych oczu. Przynajmniej według mnie.
Ja mam na tyle dobrze ze tu mam swoj wlasny salon kosmetyczny i laser jest w salonie wiec nie placilam , czy jestem zadowolona jak najbardziej . Teraz chodze jeszcze na endemologie to sa takie spycialne masaze na celluites i na ujedrnienie. Dam Ci link na moja strone.Na dole masz mapke zebys sobie przetlumaczyla na angilski bo strona po niemiecku.
www.ipl-haarentfernung.ch
 
Jesli chodzi o to czy do konca zycia to jeszcze nie jest zbadane bo laser jest w sumie nowoscia ale napewno na bardzo bardzo dlugo i konfort niesamowity , fajnie tak glatkie cialo miec i nie myslec o golarkach , depilatorach czy wosku ja jestem naprawde zadowolona i nawet gdybym nie miala studia do bym zainwestowala w laser .
 
reklama
dormark, dzięki za podpowiedź, chyba się zdecyduję, bo już myślałam o tym kiedyś. Tylko chyba teraz nie pora, bo to chyba na jesieni lepiej robić?
 
Do góry