reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Ale na allegro i nawet nowe duzo tańsze znajdziesz:tak:a tak wogóle ja tak we firmowkach nie szukam bo tam to kosztuje firma a nie same spodnie jest super taki nakład zrobony cenowy że naprawde się nie opłaca:sorry2:ja kupiłam w pierwszej ciąży i leża i co mi z tego:sorry2:takie normalnie nie na ciąże to tak kupuje sobie firmowe bo to zawsze lepszy fason(ale także i nie koniecznie znajdziesz w normalnych sklepach i taki fason i materiał z tym że nie maja firmowej metki)ale na ciąże kupuje tyle aby wychodzić i wtedy już się nie przydadzą;-)
 
reklama
A w H&M szukałaś? Oni na jesień zawsze jeansy oferują na dziale ciążowym.

W H&M rzeczywiście mają fajne rzeczy. Ja już spodnie sobie upatrzyłam, ale kupię we wrześniu, bo teraz i tak śmigam w spódnicach i rybaczkach (też z H&M:tak:). Gatunkowo rzeczy dobre i cena też jeszcze rozsądna. W innych sklepach zdzierają za kawałek szmaty, a z jakością różnie bywa.

Też jestem niska i spodnie trzeba będzie skracać, ale zawsze to muszę robić, więc się już nie przejmuję.
 
W H&M rzeczywiście mają fajne rzeczy. Ja już spodnie sobie upatrzyłam, ale kupię we wrześniu, bo teraz i tak śmigam w spódnicach i rybaczkach (też z H&M:tak:). Gatunkowo rzeczy dobre i cena też jeszcze rozsądna. W innych sklepach zdzierają za kawałek szmaty, a z jakością różnie bywa.

Też jestem niska i spodnie trzeba będzie skracać, ale zawsze to muszę robić, więc się już nie przejmuję.

z tym h&m to niezly pomysl. To ja jak na wakacje kolo Neapolu pojade w przyszlym tygodniu to sie wybiore. Niestety tutaj h&m niet:-(
 
Ale na allegro i nawet nowe duzo tańsze znajdziesz:tak:a tak wogóle ja tak we firmowkach nie szukam bo tam to kosztuje firma a nie same spodnie jest super taki nakład zrobony cenowy że naprawde się nie opłaca:sorry2:

no dla mnie firmowka to nie tyle firma (a moze sobie byc nawet kozia wolka;-)) co jakosc, wiem, ze jak 100% bawelny to dobrej gatunkowo, a ja wrazliwa na materialy jestem niestety :happy2: czegos niefirmowego nie ryzykowalabym tez ze wzgledu na rozmiary. A tak wiem, ze jak kupie rozmiar 40 czy 10 to bedzie lezalo jak ulal, juz nawet nie musze patrzec na wymiary podane na aukcjach, glownie przy rzeczach nowych. No i jak firmowka to znam jakosc i wiem, ze kolory nie sa sprane a fason nie rozciagniety.
H&M tez polecam, fajne tanie ciuchy!
 
Rybaczki to ja ostatnio kupiłam sobie w Reserved i C&A :-) z tego typu ubraniem to raczej nie ma problemu :-) a za porządnymi spodniami na chłodniejsze dni to trzeba się trochę nachodzić :-)
 
Ech, ceny ciuchów ciążowych są straszne. Ja wszystko kupuję na allegro,ceny są przynajmniej normalne, tylko spodnie w sklepie, bo jednak lepiej przymierzyć. Wczoraj chyba z 15 par przymierzyłam, bo okazało się, że S już obcisłe, a M za duże... H&M ma serię H&M Mama i są naprawdę fajne ciuszki, na allegro też można je znaleźć :)
 
no dla mnie firmowka to nie tyle firma (a moze sobie byc nawet kozia wolka;-)) co jakosc, wiem, ze jak 100% bawelny to dobrej gatunkowo, a ja wrazliwa na materialy jestem niestety :happy2: czegos niefirmowego nie ryzykowalabym tez ze wzgledu na rozmiary. A tak wiem, ze jak kupie rozmiar 40 czy 10 to bedzie lezalo jak ulal, juz nawet nie musze patrzec na wymiary podane na aukcjach, glownie przy rzeczach nowych. No i jak firmowka to znam jakosc i wiem, ze kolory nie sa sprane a fason nie rozciagniety.
H&M tez polecam, fajne tanie ciuchy!


to powiem wam coś fajnego:sorry2:bo jak pisałam ja ogólnie kupuje sobie firmowe ciuszki no i kupiłam sobie rybaczki z Orseya za 100 zł.i co super przypasowane elegancko cud miód no i patrz 3 prania i sa rozciągniete niecoi widać że już są gorsze a kupiłam potem sobie ze zwykłago sklepu nie firmowego i co cały czas super trzymają wogóle nierozciągają się i do tego kolorek cały czas taki sam;-)tak więc naprawde firmówka nie zawsze lepsza i niestety tak to już jest:tak:np.mój M kupił sobie adidasy z Adidasa super trzymały naprawde a mój szwagier takze sobie kupił z Adidasa i co pff nie donosił sezonu bo podeszwa się odkleiła:sorry2:
 
no niestety z tymi "firmówkami" też tak bywa a co do Orsay-a to nie mam na jego temat dobrej opinii w moim przypadku za każdym razem co tam kupiłam to po kilku praniach szmata się robiła :-(
 
Fajny, tylko mnie teraz koronki drapią, takie mi się piersi wrażliwe zrobiły, że mogę nosić tylko gładkie.


Polecam biustonosze formowane termicznie, bezszwowe i bez poduszek. Mnie zaczęły podrażniać wszystkie moje biustonosze, które miały poduchy. I został mi jeden własnie bezszwowy, dokupiłam teraz 2 takie i są super wygodne, nie uciskają, nie drapią, rewelka :)
 
reklama
no niestety z tymi "firmówkami" też tak bywa a co do Orsay-a to nie mam na jego temat dobrej opinii w moim przypadku za każdym razem co tam kupiłam to po kilku praniach szmata się robiła :-(


i tak jest ogólnie wszędzie poprostu tylko tyle że metke maja:tak:np.mam bluzke z Orseya i ona jest super nie narzekam bo specjalnie obcisłą kupiłam na guziczki i nic nie jest z nią pomimo nawet pranio ale te spodnie to się zdenerwowałam bo jednak 100 zł. na nie dałam:wściekła/y:dużo można by było mówić dlatego na ciąże nie chce już firmówek bo szkoda mi kasy:sorry2:mam juz z poprzedniej i tylko leżą a dlatego bo za duuuuże sa dla mnie bo jak pisałam waga mi się całkowicie zmieniła po ciąży co wątpie że je ubiore:sorry2:
 
Do góry