reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

reklama
Mi też "gabryśka" się podoba. Ja po porodzie miałam takie majtki siateczkowe - można kupić w aptekach czy hurtowniach z artykułami dziecięcymi. Mają dziureczki, więc rana ma dostęp do powietrza. Nie polecam za to fizelinowych - wyrzuciłam całą paczkę.

mam do wyboru Puck albo Wejherowo.. z dalszych to wszystkie szpitale Trójmiasta:-D
Najbardizej skłaniam się do szpitala w Wejherowie, bo tam przyjmuje moja ginka:tak:

Ja rodziłam w Pucku, ale Wejherowo też ma dobre opinie. Ja na Puck nie narzekam, bo rodzilam w nocy, sama, więc było spokojnie. Dzień wcześniej był wysyp i latali jak kot z pęcherzem. Koleżanka rodziła w Wejherowie i też była zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
Ja rodziłam w Pucku, ale Wejherowo też ma dobre opinie. Ja na Puck nie narzekam, bo rodzilam w nocy, sama, więc było spokojnie. Dzień wcześniej był wysyp i latali jak kot z pęcherzem. Koleżanka rodziła w Wejherowie i też była zadowolona.

O Pucku zawsze myślałam, ale nasłuchałam się że oni nie radzą sobie w razie komplikacji.. A Wejherowo raczej nie ma z tym problemu, więc chyba lepiej Wejherowo... Oby tylko takiego wysypu nie było w styczniu jak jest teraz! dziewczyny podobno na korytarzach leżą bo miejsc nie ma...


Macy - a skąd Ty jesteś?:)
 
O Pucku zawsze myślałam, ale nasłuchałam się że oni nie radzą sobie w razie komplikacji.. A Wejherowo raczej nie ma z tym problemu, więc chyba lepiej Wejherowo... Oby tylko takiego wysypu nie było w styczniu jak jest teraz! dziewczyny podobno na korytarzach leżą bo miejsc nie ma...


Macy - a skąd Ty jesteś?:)

No właśnie to minus Pucka, że nie ma intensywnej opieki dla noworodków i jak coś się dzieje z maluchem wiozą go do Gdańska do akademii lub Wejherowa.

Ja mieszkałam pod Puckiem przez ładnych kilkanaście lat, a w Pucku moi teściowie mieszkają.:-)
 
Nikki pamietam, ze pisalas o tym, ze kupilas spodnie ciazowe w h&m.
Mam pytanie z czystej ciekawosci i dla porownania. Ile kosztowaly ciazowki?
Ja kupilam w Neapolu w h&m i zastanawiam sie czy przeplacilam?
 
reklama
Do góry