reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
Ducha – widać że własne jedzonko super smakuje!!


asia – śliczne zdjęcie


herbatita – mała przesłodka!!


jankesowa to ja z Tobą w kompleksy wpadnę.. u mnie zostało 11 kg na plusie i samara lekko na 5 misiąc..
 
Ja aby w kompleksy przez was popadam... :* takie chudzinki ze lewdo was widac na tych zdjeciach... bobasiatka cudowne...
wez kobieto, ja to wygladam jakbym nadal w ciazy byla! serio!

herbatita juz mialam ci na fb pisac ze WIkunia to ma buziaczke takiej lobuziary kochanej. Bluze z kapturem (rozowa oczywiscie) ogrodniczki i piaskownica nalezy do niej :-D hihi
 
moja łobuziara od godziny ryczała, aż dałam jej czopka bo nie mogła się uspokoić. Ryk i coraz więcej wydzieliny w nosie, dławienie się i histeria, aż jej plamki jakieś czerwone powychodziły na buźce.:-(
 
mateczko, kiedy te dzieckaczki nam tak urosły? śliczności wszystkie!!!!!!!!!!!! a my tak urosłyś DSC00866.jpgDSC00955.jpg

DSC00916.jpg
DSC00939.jpg
DSC00836.jpg
DSC00893.jpgmy:
 
reklama
Właśnie nadrabiam parę tygodni nieobecności i popadam w kompleksy. Wszystkie maluchy są przesłodkie i bardzo zdolne pozdrawiamy
 
Do góry