reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze fotki :)

Mitaginko ślicznie Ci w tej fryzurce :) i rodzinka naprawdę jak z żurnala :) buziaki dla Tysieńki

Zazdroszczę Wam tych 3-miejskich spotkań, mam nadzieję, ze uda nam sie krakowskie spotkanie zorganizowac w przyszłym tygodniu :)

Aenye słodkie te Twoje chłopaki napradę cudowne, az Ci zazdroszczę :) chciałabym juz sie o drugiego dzidzika starać :) ale przynajmniej dwóch facetów mam w domku, na razie styknie ;-) w końcu tez są cudowni, kochani i uwielbiam ich :):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
herabtita nie ma to jak w czułych objęciach panów milicjantów ;P

Mitaginka wyglądasz rewelacyjnie! Bardziej mi się podobasz w ciemnej fryzurce niż w blądzie. A jaka figura....Nie powiem mężulo też do schrupania...idealne rodzinka :)

aenya super foteczki :) M twierdzi że jak chcę trzecie to nie mam co liczyć na córkę bo on teraz już tylko synów robi :p

Dzięki dziewczynki za komplementy ale waga i tak niemiłosiernie pokazuje 80 i ani gram w dół :(
 
DSCN3886.jpgDSCN3867.jpgDSCN3859.jpgDSCN3908.jpgDSCN3912.jpgDSCN3862.jpg


Wkleiłam wkoncu zdjecia Oliwci .
 
Jakie duże te nasze dzieciaczki już.

Zazdoszcze spotkań, super mamuśki.
Aenye twój mały syncio a zdjeciu z tatą wygląda jak skóra z Piotrka sciągnieta:)
 
Swietne zdjecia dziewczyny!! Rosna nam bobasy, rosna...
mitaginka mi tez sie wydaje ze w tych Ci ladniej, albo i rownie ladnie jak w blondzie :-)
aeyne super zdjecia, zwlaszcza to z fazami placzu swietne! :-D
lenka termin juz Ci minal... :-p
 
Fajne maluchy!

Mitaginko wyglądasz rewelacyjnie. Ja nie wiem co z brzucholem zrobić:(

Aenye fajną masz rodzinkę, i tak wspaniale o nich piszesz. Pozytywny z ciebie człowiek.

Lenka Oliwcia jest urocza...
 
reklama
Do góry