reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

mam dokładnie takie same odczucia:tak: mała nie jestem ale przy schodach potrzebny pomocnik:-D
A masz tez problem z czarnymi małymi muszkami lecącymi do tego koloru? Masakra co ja przezywam, matka idąca z wózkiem i opędzająca się od muszek:-). Z daleka musze śmiesznie wyglądać jak tak macham łapami albo pieluchą wokoło siebie i wózka.:-D
 
reklama
Ankvoi zdjęcie płaczącej Amelki na piesku rewelacja, taki przyjaciel to skarb
Eywa jaka Natalka spokojna i śliczna

Emi a co Ty zdjęcie Wice zrobiłaś? Jakie te nasze córcie do siebie podobne !
 
A masz tez problem z czarnymi małymi muszkami lecącymi do tego koloru? Masakra co ja przezywam, matka idąca z wózkiem i opędzająca się od muszek:-). Z daleka musze śmiesznie wyglądać jak tak macham łapami albo pieluchą wokoło siebie i wózka.:-D

nie, nie mam. jeśli już się jakieś pojawiają to wolą białe wnętrze:-D
 
a oto fotki z fotela bujanego

jak już naprawdę muszę iść do wc, to ściągam Tysię z siebie i kładę na bujaku, często na brzuszku

a ona jak się przebudzi, patrzy na mnie takim wzrokiem ;)
 
koot, hehe :-D no ale na zdjeciach go widzialas, poznajesz?

kurcze, a wybacz, ze tutaj, ale niech tam. powiedz, a duze blizny zostana malemu czy ladnie zrobili? czeka was jeszcze jakas operacja? i ciesze sie, ze szybko w sumie cie wpuscili do niego, to naprawde byloby okrutne trzymac was z dala od siebie.. buziak dla Piterka.
Kochana prawie nie bedzie widac blizn, sa tak malutkie slady juz teraz. Czeka nas jeszcze jeden, ale to juz zabieg w znieczuleniu miejscowym i to bedzie tzw. łyzeczkowanie
 

Piotrus dziś


Na zdjęciu widac szwy, na policzku został jeszcze jeden, taki wyprysk, to po podwiązaniu, w przyszłosci w znieczuleniu miejscowym zlikwiduja i go, no chyba,ze nie będziemy chcieli.
 
śliczne wasze bobaski, szybko rosną....czy tylko mi sie tak wydaje? :-D

a tu Kubuś 3 tyg temu
P230511_06.54.jpg
DSC02122.jpg

i 2 tyg. temu :)
DSC02349.JPG
Wielkie buziaki :wink: i przepraszam że się tak mało odzywam... mamy lęgi kurczaków i robotę z wolierami.
 
reklama
Wszystkie dzieciaczki śliczne i słitaśne ;)
Mitaginka, widzę, że Twoja Tysia też taka okrąglinka jak moja :) Moja też ma takie nóżki i rączki grubaśne.
 
Do góry