reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Witajcie
witam nowe mamy i pozdrawiam te "stare", alez dlugo mnie tu nie było
nawał pracy, zapanowanie nad dwójką 3 letnich uroczych urwisów,dom oj dużo by gadać
wpadłam pozdrowić serdecznie Anulka, Yenefer pozdrawiam widzę, że jakoś wytrwałyście hi hi
u nas ok. dajemy radę, dzieciaki zdrowe to najważniejsze, pozdrawiam serdecznie
pozdrowienia dla wszystkich wyjatkowych mam, bo nie każda może być mamą bliźniąt...
z nadzieją, że uda się być tu częściej pozdrowienia:-)
 
reklama
hej Gosia!!!! o wow, to ty???? No widzę że też wytrwałaś, jakoś dałyśmy radę co nie? Dzieci teraz jednocześnie niegrzeczne i cudne ale bez nich życie już by nie miało najmniejszego sensu.
Ucałuj swoje łobuziaki od @ciotki :)))))
 
Gosia kupę lat! i ja weszłam zobaczyć co się dzieje, ale widzę, że nie wiele, nie to co kiedyś;) serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i Twoich dzieciaczków:) Najważniejsze, że dzieci zdrowe, reszta zawsze się poukłada:)
 
Witam i ja
Oj ja również tutaj długo nie zaglądałam.
Moje chłopaki skończyły w marcu 3 lat. Urwisy z nich jak ich mało. Chodza do żłobka, aktualnie czekam czy dostali się do przedszkola.
Pozdrawiam wszystkie mamusie. :-)
 
reklama
Witam pięknie wszystkie Wyjątkowe Mamy:-)
jestem nowa na Waszym watku, choć BB mi nie obce i zaliczyłyśmy juz (tzn. ja i moje córy) watek ciążowy i pierwszy rok :tak:
no ale teraz to juz 2 dni po urodzinach Bliźniaczek i poważna sprawa przejść tak z wątku dla niemowlaków do wątku dla "prawie dorosłych" he he :-D
wiem, że ruch tu mniejszy niż na pozostałych ale to całkiem zrozumiałe, bo odkąd wróciłam do pracy to tez wpadam na BB okazjonalnie..ale tak czy owak fajnie byłoby wiedzieć, że zawsze w razie watpliwości można podpytać czy poprosić o radę doświadczone Mamy...
także pozdrawiam gorąco i do kolejnego razu :-)
 
Do góry