reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Witajcie...Chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękowac za kondolencje:-(Już po wszystkim...Z jednej strony dobrze,że się znalazł...Jednak z drugiej...Właśnie jest przeprowadzana sekcja...Okaże się co tak naprawdę się stało.W każdym bądz razie był powieszony...Albo zrobił to sam albo ktoś mu pomógł.Teraz i tak tego nic nie wróci.Dziękuję,że jesteście ze mną...Ah,ciężko mi z tym,ale trzeba życ dalej...
Na dodatek złapał mnie jakiś wirus.Jest mi strasznie zimno,aż się trzęsę,wymiotuję:-(Zaraz coś muszę w końcu coś zjeśc...A może to z nerwów?
Mamy pierwszego ząbka u Zuzi,kolejne się przebijają,wkońcu...Dzieczyny wcześniej pisałam na temat Kacpra ząkowania.Czy to ranne ropienie oczek i katar też mogą byc objawami?Pozdrawiam!
 
reklama
moniora przyjmij wyrazy współczucia z powodu kolegi:-( życzę zdrowia i mimo wszystko poprawy nastroju w tych ciężkich chwilach

małgoń pisałaś, że miałaś problemy z wejściem drzwiami dla dzieci zdrowych, a wyobraź sobie jaka u nas jest sytuacja.
Czy zdrowy, czy chory, czy mały czy stary - jedno wejście, jedno pomieszczenie...
Jak byłam mała to było oddzielnie, ale teraz się pozmieniało.
Całe szczęście dzieci się nie pochorowały, ale zawsze tam idę z duszą na ramieniu.

Piszecie ile dajecie swoim dzieciom kaszki do mleka i stwierdzam, że mój syn zjada porcję jak dla rocznego dziecka. Lekarka powiedziała, że co do ilości i co do tego co ma jeść a czego nie to wedle uznania. Kaszki można dosypywać 3 łyżeczki i 2-3 razy dziennie, to zagęszczone podawać. No i tak robię. Dwa razy dziennie dostaje 210ml mleka+3łyżeczki kaszki albo kleiku. Oczywiście zjada wszystko. Na chwilę obecną waży 6300.
Za to Kornelka 5300. Słabo je i mogłaby więcej ważyć biorąc pod uwagę jej długość.
W sumie urodziły się z różnicą kilogramową i tak na razie się utrzymuje.
Florian jest taki ciekawski - m śmieje się, że to po moim dziadku (swoją drogą niedawno skończył 84lata) do którego jest podobny. Wszystko musi widzieć , wszystkim się interesuje. Jak pielęgniarka szykowała zastrzyk on aż głowę za siebie zadzierał - musiał przecież widzieć co ona tam majstruje, co z szafy wyciąga. Wszystkie obrazki na ścianie obejrzał. Uwielbia nowe twarze. Na badaniu bioderek, które odbyliśmy po szczepieniu po raz drugi i ostatni też dr zauważyła jego ogromną ciekawość wszystkiego. Każdy kto ma z nim do czynienia zauważa to, że on jest taki. Przy tym to taki wesołek, ciągle się śmieje, jak na razie i do obcych również.
Kornelia - spokojna, jak przyszły wczoraj koleżanki do córki i do niej zajrzały to popłakała się. Floruś był w żywiole - gadał, śpiewał.

yenefer cudne wypieki:-) podziwiam, że na wszystko znajdujesz czas, a przede wszystkim chęci i siły:-)
 
Moniora pewnie to z nerwow i miejmy nadzieje ze przejdzie Ci jak najszybciej bo musisz miec duzo sil do dzieciaczkow! Strasznie to smutne:(
Ale jest tez powod do dumy jak widac! Gratuluje pierwszego zabka u Zuzi:)
Trzymaj sie cieplutko kochana! Jestesmy myslami z Toba:*

Monia, Małgoń u nas sa osobne wejscia do przychodni dla zdrowych i chorych ale np male ostatnio zaczely do rejestracji uciekac a tam sie mieszaja zdrowi z chorymi..no i lekarz ta sama przychodzi od chorych i bada zdrowe dzieci..wiec wydaje mi sie ze ciezko uchronic i jak sie maja zarazic to pewnie sie zaraza:/
Monia to niezly Ci sie zarloczek trafil:D zacznie biegac to wszystko zrzuci..moje niby byly uwazane za grubaski a teraz laski jak nie wiem:) Ja tez tak obserwowalam roznice i wtedy byly zupelnie inne takze wszystko sie pewnie jeszcze zmieni pare razy:)

Alex gratulujemy 4 miesiecy:)) ale na suwaczku to chyba dopiero jutro! U nas wczoraj stuknelo 14 miesiecy! Nie wierze az! Ale budza sie chlopcy na jedzenie jeszcze czy juz wogole?
 
Alex no jest 4 miesiace:-D ja nie wiem czemu ale wczesniej jak patrzalam to bylo 3miesiace, 3tygodnie i 6dni..jakis opozniony moj komp moze! Buziaki dla chlopcow!:**
 
Tu też cisza...Tak cieszyłam się z pięknej pogody a tu dziś wstaję,tak szaro..Nie ma wiatru,pewnie jest cieło ale jednak pochmurzone:-(Dziś maluchy znów dały w nocy popalic.Kacper strasznie zakatarzony i kaszel go męczył.No i Zuźka też z katarem wstała.Ah,znów te choróbska...Zajżę później,może ktoś będzie...
 
No faktycznie pustawo tu.Ale to przywilej weekendu;-)
U nas dzis nocka koszmarna.Zoska ma od 3 dni znow jazdy z zsypianiem i w dzien i w nocy.Dzis w nocy do 4 rano nie chciala spac!Nicjej nie jest,nie boli nic itp.Zadowolona jak ja wezmiesz n rece piszczy i gada,jak odlozyc wrzeszczy i sie wscieka.Czlowiek by mial wiecej cierpliwosci jak by jej cos bylo a tak szlag nas trafial bo ona zabawa na calego do 4 rano..Hania spala ale bardzo niespokojnie no bo slyszala siostre.
Moja Zoska ma od kilku dni czerwone policzki..Nic nowego im nie dawalm..Nie wiem od czego to..

Alex wysciskaj chlopakow :-)
A moje panny 7 miesiecy skonczyly :szok:
 
reklama
Weekend to pustki! ale pewnie jak jutro sie zacznie pisanie to nie nadazymy odpisywac:D jak to po weekendach:) Pewnie spedzane rodzinnie, jak u nas! jedyny dzien w tygodniu ktory M spedza z nami od rana do wieczora:) super slonko u nas ale wiatr wieje chlodny.

Moniora zdrowka dla dzieciaczkow:**i aby slonko wyszlo!:)nie ma nic gorszego jak te choroby. A my walczymy z Majki wirusem juz tydzien i znowu dwie rzadkie kupki od rana:(

Gastone wszystkiego najlepszego dla dziewczynek z okazji ukonczenia 7 miesiecy! Powazny wiek:)) wspolczuje nocki kochana!
A o tych czerwonych policzkach to czesto slysze ostatnio. To chyba jakas alergia pokarmowa wydaje mi sie..U nas znowu suche lokcie i nie wiem od czego..nie daje truskawek ale nie schodzi..wiec moze banany..

A tak w ogole mowili ostatnio w dzien dobry tvn o herbatkach dla dzieci tych granulowanych ze to sam cukier. I tak sobie przemyslalam to..kupilam herbatke zwykla malinowa, zaparzam dziewczynkom slaba taka, dodaje lyzeczke miodu i smakuje im a napewno zdrowsze dla nich niz tona cukru.
 
Do góry