reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Milenka link mi sie nie otwiera, ja juz kiedys wypelnilam ankiete chyba z tej strony i czekam na dzienny zapas pieluch hehe dzienny zapas to 5 sztuk bo juz kiedys dostalam takowy ze strony pampersa wow.

Kurcze nikt nie zauwazyl mimo ze pisalam ze moje laseczki dzis 5 miesiecy skonczyly :(

Ankieta o pieluszkach dla znajomych

Zarejestrowałam się na stronie www.streetcom.pl i dzisiaj kurier dostarczył mi przesyłkę od nich a było to 94 sztuki pampersów Sleep & Play, jedna duża paczka a w niej 68szt i mała paczuszka a w niej 26 szt do tego dostałam paczkę chusteczek sleep&play i torbę ekologiczną. Byłam w szoku że tak dużo przysłali ale się bardzo cieszę przynajmniej nie muszę kupować:-) muszę im tylko za to napisać opinię o tych pieluszkach
 
reklama
Iws...mniammm rybka ze szpinakiem..:-):-p

Ale Ci fajnie...tylko spozytkujecie dobrze te okazje..:;-);-):tak::tak::-)

Jola - właśnie nakładam rybkę :)
A co do spozytkowania - to czy masz coś na myśli? ;) Wydaje mi się że tak - nie powiem przemyka mi to przez myśł cały czas... byle dobrze wykorzystac ten czas i byle rodzicom pare godzin wolności po takim czasie nie uderzyło do głowy i by nie zaszaleli o ciut za dużo :) "Gdy nie ma dzieci w domu... " chciałoby się powiedziec :)
 
Jola - właśnie nakładam rybkę :)
A co do spozytkowania - to czy masz coś na myśli? ;) Wydaje mi się że tak - nie powiem przemyka mi to przez myśł cały czas... byle dobrze wykorzystac ten czas i byle rodzicom pare godzin wolności po takim czasie nie uderzyło do głowy i by nie zaszaleli o ciut za dużo :) "Gdy nie ma dzieci w domu... " chciałoby się powiedziec :)


A masz dodatkowa porcje??:-p:-p:-p
Mozemy wymiane zrobic..ja wlasnie wystawilam babke pomaranczowa z piekarnika...:-)

Nooo najwazniejsze zebyscie sie odprezyli. Fajnie ze macie taka okazje:tak::tak:
Ja to bym duzo dala zeby mi ktos wzial te moje bable na noc...rano wstac o 10...:tak:
no i na pewno spozytkowalabym ten czas ...;-);-):-D:-D:-D


A ja sie moge ciut pochwalic ze dzis caly dzien mielismy suchy..tzn wszystkie siuski do nocniczka..:tak::tak: Oby tak dalej bo juz powoli tracilam nadzieje..:sorry:


Milenka...ten streetcom to niezla sprawa jest- tylko trzeba sie tych ankiet nawypelniac.
a mojej kolezance np przyslali skrzynke Karmi..do testowania..:-D:-D:-D
 
iws, ale Wam fajnie, ja tylko czekam kiedy bedzie mozna dzieci komus zostawic, ostatnio marzyla mi sie kolacjaw jakiejs knajpce. Tylko uważajcie na bliźniaki ;))))

jola, o tych późnych przewrazliwionych to chyba raczej mnie sie tyczylo :) Jest w tym cos racji, mlodzi wogóle sa bardziej beztroscy,także jeśi chodzi np o ciążę :)

Ja myślę intensywnie o tym jedzeniu moich dzieci i wkurza mnie juz to że nie moge im od razu wszystkiego zapodać. CHoroba, każde jedzenie musi być poobserwowane, ale tak naprawdę to i tak nie wiem po czym Asia ma cale plecy zsypane. Wojtek dla odmiany znow nie chce jeść, mleko to on już chyba tylko w nocy trawi ( i po co???). Strasznie marudzi ostatnio, ale sklądam to na karb zębów, które mu teraz po kilka wychodza. choć czasem przemknie mi myśł czy nie jest chory może, ale temperatury już nie ma. USG wyszło w porządku, ciemiączka niestety już na tyle zarośnięte że nie dało się obejrzeć mózgu .

o wózku ciagle myślę, na razie ze względu namrozy wygodnie mi z jumperem, w takiej parasolce to chybaby mi zamarzly na wczorajszym spacerku. Kusi mnie ten cosatto śłiczny, na all znalazlam gościa co sprzedaje używki i poekspozycyjne, ale komentarze ma niezbyt zachęcające, boje się u niego kupować. NOwy trochę za drogi...
fajne te przepisy na bayleysa, ja znalazlam tam taki na bazie whisky, u nas w barku stoi kilka flaszek i janie mamy koś ochoty ich ruszyć to spróbujemy w ten sposób :) A może macie jakiś likier pomarańczowy sprawdzony, albo coś z cynamonem??
 
reklama
Niewiem czy beztroscy, może bardziej zdystnsowani...
Ona zrób im kisiel własnej roboty, smaczne to i pożywne, albo budyń, powinien zasmakować
 
Do góry