reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

2ania nie martw się, jesli mają siłe to nic im nie zaszkodzi, wkońcu to juz prawie pół roku, moje wstały jak miały 8,9mscy, wcześnie, ale zrobiły to całkowicie same, moja chrześnica jak miała 9mscy to już chodziła, tak to jest jak mamy mają późno dzieci to tak wszystko wylbrzymiają.
Moja agatka dziś wciągu kilku sekund dostały wysokiej gorączki, 39st, lekarka kazała nam powyżej 38,5 zbijać, a ja niewyobrażam sobie nie dać jak ona taka lejąca.
 
reklama
:-):-):-)
Ciekawe do jakiej grupy ja się zaliczam????:-D
hehe na pewno nie tej co "późno" :D

ja w sumie mam późno :zawstydzona/y: ale to wyolbrzymianie to chyba nie jest zalezne od wieku... i czasem lepiej wyolbrzymić choc ja uważam że we wszystkim wskazany umiar i będzie ok :)
Tylko dziewczyny nie złośćmy się na siebie bo i tak już tyle kłótni dookoła że jak jeszcze tu tak będzie to już naprawde nie bedzie gdzie odpocząć...
 
Yen, Rainmanka ja też z tych co późno, a raczej b.późno... rzutem na taśmę... że tak powiem :laugh2:
A ja bym się napiła winka i zjadła sushi, ale z prawdziwą surową rybą... ale chyba na razie o jednym i drugim mogę tylko pomarzyć :tak:
I MARZY MI SIĘ WIOSNA I CIEPŁE KRAJE :rofl2: o i marzy mi się makaronik i winko w Toskanii z takiej jednej Tratorii... echhh... no to idę karmić Cynamonów - niech chociaż oni mają jakąś przyjemność :-D
 
Rainamanka dobrze gada....dać jej wódki!:-D

Wyjęłaś mi to z ust :)

tak wódki a potem w nocy kto wstanie :laugh2: ale powaznie to napiłabym sie martini ze spritem...

Czasem też mam takie ciągoty - tyle że ja mohito (gdzie nie pójdiemy to sprawdzam po lokalach gdzie podają najlepsze :) )

u nas na wsi tak się mówi:-D My ostatnio produkujemy takie cudo mniam Likier krówka, czyli domowy baileys
Na szczęście moje laseczki przesypiają całe noce więc u mnie nic nie stoi na przeszkodzie;-)


Mój tata raz wyprodukował, ale z kukułek - z reguły robi cytrynówkę - jest dobra na wszystko :)


A jesli już o jedzoko chodzi to ja właśnie będę zajadac spóźnioną obiado-kolację - piekę rybkę napchaną szpinakiem :)

I pochwalę się - oddaję dzieciaczki do mojej mamy na noc w sobotę i robimy sobie z mężem wieczór we dwoje ;) Tak dla rozluźnienia atmosfery domowej i osobistej :)
 
Ostatnia edycja:
Oooo to chyba do mnie ta aluzja ze pozno mam dzieci...:-D:-D:-D
Wezme to jako zart...;-)
A tak wogole to na pewno mlodo wygladam- nawet alkocholu mi nie chca sprzedac bez ID

No to widac ze polowa forum to same staruchy i nadgorliwce..:-D:-D

To ja tez bym sie napila...choc nie moge..ot takie zalecenie od kardiologa..:-:)-(

Iws...mniammm rybka ze szpinakiem..:-):-p

Ale Ci fajnie...tylko spozytkujecie dobrze te okazje..:;-);-):tak::tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niewiem, gdzieś coś jakaś mama że jak była młoda to inne podejście, a póżniej to już takie nadgorliwe wszystko, a młode mamy chyba raczej z dystansem.
 
Do góry