reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
Ostatnia edycja:
Olis ja zauważyłam - 5 miesięcy... piękny wiek :) a moi chłopcy kończą dzisiaj miesiąc ;-) i jakaś nostalgia mnie ogarnęła :baffled:
 
olis wszystkiego naj...lepszego dla maluszków:-)

Dziewczyny dziś jestem nie do życia:-(Co chwilę śpię jak gorączka przychodzi a jak już jej nie ma to mam taki straszny ból głowy z prawej strony,że ciężko funkcjonowac.Nie mogę się schylac,taki ból...Dobrze,że M jest w domu.Na dodatek tatuaż się goi i swędzi jak nie wiem...Nadrobię jak sie lepiej poczuję.Pa!
 
olis, małgoń - wszystkiego najlepszego dla maluszków

A ja jutro o tej porze będę dopiero wracała od gina (wizytka o 20.45). Nie mogłam się jakoś wybrać do tej pory, a trzeba przegląd poporodowy zrobić.
 
Olis ja zauwazylam :) wszystkiego dobrego dla niuniek!!!!
Malgon Twoim chlopcom rozwiez zycze wszystkiego dobrego. Ja wspominam pierwszy miesiac jako koszmar, mimo to jak patrze na fotki chlopcow z tamtego czasu to tez mam lezke w oku :)

u mnie kicha sytraszna. musialam do domu wrocic od mamy, bo mama wyjezdza dzis w nocy do swojego umierajacego brata. jestem strasznie dobita tym, bo to tak nagle sie okazalo ze jest w stanie krytycznym.najgorsze jest to ze niewiadomo czy mama zobaczy go jeszcze zywego...ja juz wujka nie zobacze :(... my na drugim koncu Polski. czlowiek ani nie ma jak pojechac ani jak pomoc, tylko takie 1000 mysli w glowie... sory ze takie smutne rzeczy...

dziewczyny zycze Wam zdrowia i Waszym dzieciaczkom. Strasznie mi przykro ze tak te chorobska sie jakos przyczepily.
 
Olis ja tez zauwazyłam wczesniej rocznice Twoich dziewczynek.... przepraszam ze wczesniej nie pisałam ale teraz wszystkiego najjjjjjlepszego!!!

Małgoń, dla Twoich kruszynek równiez wszystkiego naj!

......................._/|_
......................>,\"<
......._/|_
. .....>,"<
____$$$$___$$$$$$$$$$____$$$$
__$$???$$$$$$$$$$$$$$$$$$$???$$
__$$??$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$??$$
___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____$$$$$¶¶¶$$$$$$¶¶¶$$$$$$
____$$$$$$¶¶¶$$$$$$¶¶¶$$$$$$
____$$$$$$$$???¶¶¶???$$$$$$$$
____$$$$$$$????¶¶¶????$$$$$$$
_____$$$$$$????????????$$$$$$
_______$$$$$$???????$$$$$$$
_____$$$*****$$$$$$$$******$
_$$$$***********$************$
$$$$$*****DLA******CIEBIE*****$
$$$$$$$$$*********************$
$$$$$$$$$$$**********$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$********$$$$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$*********$$$$$$$$$$$$
___$$$$$$***********$$$$$$$$$$
_____$$$$************$$$$$$$$
__$$$$$$$$$************$$$$$$$$
_$$???????$$$**********$$????????$$
$$???????????$$$*****$$$???????????$$
$$????????????$$$$*$$$$$???????????$$
$$????????????$$$$$$$$$$?????????$$$
$$$?????????$$$____$$$$$???????$$$
_$$$$$$$$$$_______$$$$$$$$$$$$
 
olis wszystkiego naj...lepszego dla maluszków:-)

Dziewczyny dziś jestem nie do życia:-(Co chwilę śpię jak gorączka przychodzi a jak już jej nie ma to mam taki straszny ból głowy z prawej strony,że ciężko funkcjonowac.Nie mogę się schylac,taki ból...Dobrze,że M jest w domu.Na dodatek tatuaż się goi i swędzi jak nie wiem...Nadrobię jak sie lepiej poczuję.Pa!

U mnie sie tez tak zaczynalo!Mialam zapalenie zatok sczekowych.Moniora nie wiem o co chodzi ale bardzo duzo ludzi u nas w irl teraz choruje na zatoki.Moj lekarz mowil ze to jakas bakteria jest.Wspolczuje.Ja wciaz mam uszy zatkane,glowa boli ale nie juz tak jak dwa tyg temu.Wciaz biore antybiotyk i chyba u ciebie tez tylko antybiotyk pomoze..chyba na gp sie skonczy.
Olis przepraszam mnie wybaczysz,ja nie zauwazylam bo ogolnie przelatuje watki szybciorem i czasem nie doczytam ,to przez ciagle choroby..
Buziaki dla dziewczynek ;-)
 
reklama
Ok teraz wybaczam hehe, rozumiem brak czasu.

Życze wszystkim powrotu do zdrowia, u nas lepiej, laski jak widza fride to chyba juz kumaja co bedzie :/ biedne.
 
Do góry