reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

no widzisz to może jakiś przypadek był. Moi też ostatnio kręcą nosem na mleko. Kolację juz dość dawno dostają normalną ale w łóżeczkach jeszcze mlekiem popijali ale teraz jest kiepsko więc dużo wylewam mleka. Od paru dni Adi pije ciepły bobofrut przecierowy a Szymek mleko ale ostatnio mało więc też się zastanawiam nad podaniem ciepłego soczku i spać. Jeśli chodzi o kakao to moi nie lubią a poza tym staram się im nie dawać niczego z kakaem bo mają tendencję to zaparć już wam pisałam o tym. Znalazłam fajną rzecz na problemy z zaparciami i po tygodniu podawania zauważyłam dużą poprawę.
 
reklama
Nie moje dziewczyny nie mialy pana metki, bawily sie metkami znalezionymi gdzeis przy misiach ciuchach itd ale to jako pomysl rzucilam, no i juz sie nie bawia metkami - wyrosly ;) w koncu juz nie miachaja wszystkiego w buzi ;)
 
Olis ale siupny ten pan metka, az m pokazalam ten pomysł, to musiała wymyslic jakaś mamusia
Moje dzieci też rosną i codziennie czymś zaskakują, sa coraz grzeczniejsze, czyli w domu lub u kogoś znajdują sobie zajecie, a nie tak jak pół roku temu, wchodziły wszedzie, na wszytsko, otwierały szafki, ściagly na siebie, chyba dorastaja
Uwielbiają rysować, darek uwielbia auta i ciuchcie, a aga lalki
W sobote byłam na dyskotece, małżonek mnie zawiózł i po mnie przyjechał, wybawiłam się, było naprawde fajnie,w domu byłam o 4.30 :-D
 
Iws jak piszesz takie rzeczy to zaczynam wam zazdrościć tego przedszkola :p Nasze prace plastyczne to machnięcia kredką po kartce a przy okazji po podłodze i stoliku:-p

Luckaa dyskoteka....a co to takiego, bo ja już nie pamiętam:-p:-D Chyba by mnie nie wpuścili ze względu na wiek:zawstydzona/y:

Morgenrood gdyby nie metka w łóżku przy kołderce to moje dziewczyny by nie zasnęły - tak więc to normalne że dzieci żują wszelkie metki

madzia a jak wygląda ten plac zabaw? Dużo to miejsca zajmuje?
 
Dziewczyny pan metka jest rewelacyjny!! Szkoda, że nie widziałam takiego jak moje dziewczyny były na etapie wyciągania metek ze wszystkiego, co sie da :-) Teraz domagają się obcinania każdej jednej.

Yenefer, no co Ty, my jeszcze nie takie stare, poza tym Ty wygladasz jak nastolatka.

Morgenrood, czy ja dobrze pamiętam, że Ty świeżo po ślubie??????

Moja Nina nie chce jeść w ogóle warzyw. Soków warzywnych, przecierowych też nie tknie. Normalnie jak do mięsa przyklei się kawałek cebulki lub marchewki, to ona juz tego nie zje. Nie wiem, co robić. Ryżu, makaronu i ziemniaków też nie chce jeść. Już próbowałam nawet kupować jakieś atrakcyjniejsze makarony typu dinozaury czy gwiazdki. Nie i koniec...
 
Iws jak piszesz takie rzeczy to zaczynam wam zazdrościć tego przedszkola :p Nasze prace plastyczne to machnięcia kredką po kartce a przy okazji po podłodze i stoliku:-p

Luckaa dyskoteka....a co to takiego, bo ja już nie pamiętam:-p:-D Chyba by mnie nie wpuścili ze względu na wiek:zawstydzona/y:

Morgenrood gdyby nie metka w łóżku przy kołderce to moje dziewczyny by nie zasnęły - tak więc to normalne że dzieci żują wszelkie metki

madzia a jak wygląda ten plac zabaw? Dużo to miejsca zajmuje?

no no no już nie przesadzaj Kasiu. Wszystkie widziałyśmy jak wyglądasz więc na pewno weszłabyś bez problemu. Swoją droga tez bym się pobawiła ale sama to nie, raczej z moim M. W bliskiej perspektywie mamy randkę w kinie więc też jakaś atrakcja.
Co do placu zabaw to trochę jest duży
LITTLE TIKES 440D DZUNGLA ZJEZDZALNIA + SKRZYNKA (1943487196) - Aukcje internetowe Allegro ale mamy miejsce a wy to juz w ogóle latem w ogrodzie. Można brać na raty, ja tak wzięłam żeby się nie spłukać przed świętami.

Gemini nie wiem co ci poradzić bo sama mam czasem podobne problemy. Tylko moi warzywa jedzą wszystkie ale gorzej z mięsem albo czymś oprócz ziemniaków (czyli ryż, kluseczki wszelkie nie tkną). Chyba trzeba przeczekać a może jakby pomagała ci trochę w kuchni przy robieniu obiadu. Wtedy lepiej smakuje dzieciom a one już większe dziewczynki więc coś tam moga zrobić. Powodzenia
 
Kasia nie martw się , napewno by Cie wpuscili, na tej dyskotece co jakiś czas pojawia się pan po 60sce, haha, a może to gwózdz wieczoru.
Troche staro sie czułam, byłam z kuzynka i kuzynem, wybawilysmy sie jak za czasów młodosci.
Jakiś chłopiec poprosił moją kuzynke do tanca, tanczylismy w kólku, ale okazało sie ze ma 16 lat :eek:
Potem przy stoliku rozmawialam z jakims chlopakiem, o dziwo starszym ode mnie o 3 lata, ale jak sie przysiadlysmy to myslał że jestesmy małolatami, ale komplement :tak:
 
dzięki dziewczyny- od razu odmłodniałam :))) A tak szczerze to w wielu dyskotekach/klubach warszawskich jest selekcja i pewnie by nie wpuścili takiej mamuśki jak ja:-p

Madzia rewelka ten plac zabaw! My planujemy coś kupić do ogrodu na wiosnę bo dziewczynki, podobnie jak twoi chłopcy uwielbiaja takie atrakcje.

Gemini nie wiem co to problem z jedzeniem - moje to jedzą wszystko i od wszystkich i trzeba się spieszyć żeby coś zjeść bo zaraz zjawiają się obok pełnego talerza. A może dawać im zupy przecierane? U nas np taka miksowana brokułowa to hit.

Luckaa bo ty wyglądasz bardzo młodziutko:tak:
 
reklama
Do góry