reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Hello...
Nasz nowy lokator(jeszcze nie ma imienia)sama nie wiem jaka płec,sprawuje się w miarę dobrze.Później dodam zdjęcie.Za radą Lenny wymyłam go zwilżoną ściereczką.Ale jest inny problem...co rusz się załatwia...siku,kupka i ten zapach.Po nocy musiałam mu tyłeczek umyc,bo cały posklejany.No i wczoraj trochę zaszalałam...Kupiłam już kuwete,żwirek,małe legowisko do spania(które po nocy prałam),dostałam nawet specjalne mleczko dla takich osesków.Ja wiem,że to maleństwo,musi się przyzwyczaic...Damy radę:)Kacper bojowo nastawiony...jak tylko ma kotka w zasięgu ręki bije,szarpie itp.Zuza chodzi i mówi miauuu:)A starsze dziewczyny...Nadia zakochana w maluchu,tylko Maja jakaś taka naburmuszona chodzi.Pytam,rozmawiam i za ch....ę nie wiem co jest grane.Jej odpowiedz:Nudzi mi się!Oj,dziewczyny zawracam Wam głowę kotkiem na forum bliźniaczym!Tego jeszcze nie było,haha:)Ale z drugiej strony zawsze coś doradzicie.W tyg.poszukam weterynarza i pójdziemy:)Pozdrawiam!
gemini ale Wam dobrze...Ale ja też się cieszę.Święta spędzimy w naszym rodzinnym gronie ale 26grudnia kupiliśmy bilety moim teściom.Będą do 9stycznia.Trochę odetchnę:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A to nasza kuleczka kitten1.jpg:)
 
Kot? Jak najbardziej my tez mamy siersciucha od 3 tyg i jest ok, zalatwia sie od poczatku do kuwety i krzywdy dzieciom nie robi, raczej na odwrot (Zuzia) nam weterynarka polecila go wykapac jak sie zaaklimatyzuje, a tymbardziej kotka z nieznanego zrodla... i trzeba odrobaczyc
 
olisdziś zadzwoniliśmy do weterynarza.Powiedział,że z takim maleństwem nie musimy przychodzic,bo trzeba go tylko odrobaczyc.M poszedł z Mają i kupili tabletkę.Co do kąpania to mogę go przetrzec tylko chusteczką.Jednak jest maleńki i jeszcze nie rozumie gdzie ma się załatwiac...więc jak narobi...ufff,masakra.Całe nóżki ufajdane.
 
Fajny kotek:-) Ja z psiar jestem, teraz nie posiadam czekam az dziochy podrosna i nie beda uzywaly wozka bo chcemy duzego psa a na takiego musi byc miejsce z tylu ( na klatke do przewozenia):-)
A kotka i tak nie moge bo jestem bardzo uczulona.Mam oczy jak balony, i kaszel duszacy i zaczynam sie drapac.Szkoda bo kotki sa cudne...
 

Ale kochane Maleństwo....:-):-)tak mi brakuje mojej ....:'(

odrobaczcie go koniecznie,dobrze by było też żeby lekarz go obejrzał ale nie wszystko na raz,niech troche sie przyzwyczai do nowych warunków.
nie kąpałabym go jednak..koty za tym za bardzo nie przepadają...nie mówiąc już o takim maluszku,przejrzyj go czy nie ma pchełek i ewentualnie frontline zastosuj .
no i cóz...pociechy z maleństwa Wam życzę !!!
 
Boskie :-) uwielbiam fotki dzieciaczków ze zwierzakami :tak: tez mam dwa psiury....mialam tez 12 lat kotke...ale zmarla 2 lata temu,chorowała na cukrzyce ..i po 3 latach przegrala z tym paskudztwem :-(.............
 
reklama
witam po weekendzie. Fajne zwierzątka. Ja podobnie jak Gosia uwielbiam psy. Ale Moniora twój pupilek śliczny...jak na kota oczywiście :-) Żartuje, koty są ładne ale ja wolę jednak psy. Wychowywałam się z kundelkiem od małego (był z nami 17 lat). Też planuje w przyszłości kupić psa bo narazie chłopcy by go zamęczyli. W zastępstwie mamy dwa chomiki, które też chłopcom podpasowały. Karmią je i oglądają przez szczebelki w klatce.
Kasiu ja też planuje piec pierniczki ale jakoś zabrac się nie mogę. Ostatnio zdobiliśmy z chłopcami biszkopty takimi tam groszkami, polewami w pisaku ale juz wszystko zjedzone.
Dziewczyny myślałyście już coś o choince? W sensie czy zawiesić normalne bombki czy jakieś nietłukące ozdoby? Ja chyba takie słomkowe albo drewniane zawieszę w tym roku. Albo właśnie te pierniczki, które może wreszcie zrobię
 
Do góry