reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Robię takie Pierniczki jak z Kopernika - cincin.cc - witaj w krainie inspiracji smaku na razie jestekm zadowolona bo wyrosły tak jak chciałam, nawet cyknełam fotę to może wstawie...

Ja też się zastanawiałam czy podać dane, zresztą tak jak pisałam w tamtym watku dodaję tylko te mamy które znam, gadam z nimi od jakiegoś czasu, udzielają się - wiem że nie da się tego zweryfikować w 100% bo różne rzeczy widziałam i słyszałam. Kiedyś byłam na forum na któym laska kradła zdjęcia dzieci innej mamie i wstawiała jako swoje - to jest dopiero chore. A dane podałam bo i tak mam zabezpieczony dostęp do informacji więc jak nie będę chciała kogoś dodać to nie dodam.:-p


edit: pierniki - na razie są ok - ciekawe czy zmiękną?
 

Załączniki

  • DSC03472.jpg
    DSC03472.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
reklama
Hmm ja tez chyba tak ostrożnie, ale nie da rady się też chyba zamknąć pod kluczem :szok: , też na fb mam blokade dla obcych i dodaje znajomych, na bb jest taka grupka które się znają i w sumie ten wątek z imionami i nickami nie jest mi potzrebny, bo w swoich znajomych kojarze mamusie, ich imiona i pokrótce historie ich dzieci
Yen właśnie o to mi chodzi, że nie da się stłumić obaw i zmartwień jak ma sie ku temu powody, dobrze Cie rozumie, i dobrze że już po wszystkim, u tej dziewczynki tez już zaczyna sie układac pewnie dzięki walce matki
w związku z tematem, jutro jedziemy do kardiologa z agatką i jak o tym myśle to się okrutnie boje, ale nie przyjmuje do wiadomosci że mogłobybyć gorzej i byłaby operacja, także TRZYMAJCIE KCIUKI
Mamusiom współczuje chorób i trzymam kciuki za zdrówko
 
Hej...aż z ciekawości poczytałam troche wątek ciążowy.Ludzie to naprawdę mają wyobraźnię(niektórzy oczywiście).Będę tam częściej zaglądac.Jedna z dziewczyn,bodajże Asiia mieszka 9km.odemnie:tak:
A my po obiedzie...M pojechał do pracy.Chyba zrobię bezy...kurcze,co mnie tak ostatnio na słodkie bierze:szok:
iws może dziewczyny mają rację?może faktycznie odrzuciła mleko?
madzia co do leków na kaszel,to lekarka nic nie przepisała i powiedziała,że trzeba to przeczekac...ale jak tu patrzec na to jak się męczą.A te leki które wypisałaś są w PL na receptę?

Kochana Diphergan jest na recepte ale oprócz hamowania kaszlu ma też za zadanie hamować nudności i lekko uspokajać a krople Sinecod są bez recepty one hamują kaszel i jeśli dzieci osłuchowo są w porządku nic im nie zalega to można dawać też w dzień aż do ustania kaszlu. Jeśli natomiast zalega im wydzielina to tylko na noc żeby się nie dusiły. Na moich działają. Jak masz możliwość to wypróbuj.
 
Robię takie Pierniczki jak z Kopernika - cincin.cc - witaj w krainie inspiracji smaku na razie jestekm zadowolona bo wyrosły tak jak chciałam, nawet cyknełam fotę to może wstawie...

Ja też się zastanawiałam czy podać dane, zresztą tak jak pisałam w tamtym watku dodaję tylko te mamy które znam, gadam z nimi od jakiegoś czasu, udzielają się - wiem że nie da się tego zweryfikować w 100% bo różne rzeczy widziałam i słyszałam. Kiedyś byłam na forum na któym laska kradła zdjęcia dzieci innej mamie i wstawiała jako swoje - to jest dopiero chore. A dane podałam bo i tak mam zabezpieczony dostęp do informacji więc jak nie będę chciała kogoś dodać to nie dodam.:-p


edit: pierniki - na razie są ok - ciekawe czy zmiękną?


pierniki wygladaja smakowicie, zjadlabym je ;) Ja zaczne piec jak tylko bede miala piekarnik :tak: poprosilam Mikolaja i chyba przyniesie, jak tylko sie w kominie zmiesci :-D (ktorego zreszta nie mamy :-)). Jak sie wprowadzilam do mojego przyszlego meza (slub cywilny w poniedzialek ;) ) to pierwsze co mu powiedzialam- a piekarnik????? ja nie potrafie zyc bez niego!!! wiadomo, facetowi do szczescie piekarnik nie potrzebny wiec kupil mikrofale z funkcja piekarnika ale to nie to samo, miesci sie tam mikroskopijna blacha :tak: wiec mam rece zwiazane jesli chodzi o pieczenie....
 
reklama
Troszke nadrobilam:)Ale powiem Wam, ze jesteście bezlitosne! Yen z tymi pierniczkami, Jola, Gemini z muffinkami! a ja na glodzie trzeci dzien!Troche problemy mielismy z M i zmobilizowalismy sie, poszlismy na zabieg Hydrokolonoterapii - oczyszczania jelita grubego i po tym zabiegu przez 2 dni bylismy na kefirach, jogurtach natur. i maslankach od wczoraj jemy zupy i warzywa gotowane, kasze. Tak mi sie chce kawy i czegos slodkiego! ale jestem twarda! we wtorek kolejny zabieg bo bylismy troche zanieczyszczeni i nie udalo sie wszystkiego pozbyc:/ dobrze ze poszlismy razem to jest nam latwiej:)

onna super zdjecia maluchow i serdeczne gratulacje! bedziesz miala slawne dzieci z kalendarza:)))

Kasiu oj tak bycie mama to zdecydowanie najtrudniejszy zawod swiata! potwierdzam:)
ale wy czujne dziewczyny jestescie, rozszyfrowalyscie widze kolezanke z forum;)mi sie nie chce wchodzic na inne watki, czasu brak wiec tylko do Was zagladam i jestem wierna:)

Moniora zdrowka dla Was. Mam nadzieje ze polskie leki zdzialaja cuda:)

Gemini ciesze sie ze ze Cie zmobilizowalam do zrobienia usg. A sama jeszcze nie poszlam ale sie zbieram:)

Luckaa trzymam kciuki za Agatke zeby wszystko bylo ok:) odezwij sie po wizycie!
 
Do góry