reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Zoska...głowa do gory...ja przeszlam juz 3 narkozy u dziewczyn i wszystko bylo w porzadku!


a tak wogole to witam sie...jestem daleko w tyle w nadrobieniu bb...:sorry2:Ostatnie dni w Polsce i sama nie wiem czy wyrobimy sie ze wszystkim.
Juz po powrocie do domu mam nadzieje ze wszystko szybko sie ustabilizuje.
Mysle o Was....
 
reklama
Zoska nie martw się taki zabieg jest wykonywany często, znam dużo takich chłopców. Nie jest specjalnie skomplikowany ale dla mniejszego stresu maluszka może lepiej żeby go uśpili. Trzymam kciuki ale i tak wiem ze wszystko będzie ok

...i wzajemnie Jolka
 
Witajcie
huragany :szok: o matko zaczyna się pogoda... :no:
Moja Wiki podłapała katar od starszej i teraz się zmagamy z nim do jutra moze brać coś wiec daje jej bactrim bo za niedługo przeszczep mamy oby jej przeszło szybko bo w takim stanie jej nie uśpią za nic w świecie :-(

Ashiarona nam położna mówiła żeby nie podawać dzieciom tej herbatki tylko żeby mama ją piła bo ona pobudza prace jelit za bardzo...
 
cześć Mamuśki:)
Mam nadzieję że przyjmiecie Nas do swojego grona:)
Kacper i Filip urodzili się 22 sierpnia o godzinie 10.40 Kacper z wagą 1620 i 43cm, i Filip o godzinie 10.42 z waga 1670 i 43 cm. obaj dostali po 10 pkt, niestety musieliśmy zostać w szpitalu aż trzy tygodnie, tyle się zeszło by obaj chłopcy osiągnęli magiczne dwa kilogramy. teraz na szczęście jesteśmy już w domku:)
Mam nadzieję że będę mogła liczyć na waszą pomoc i doświadczenie
Pozdrawiamy!!!:) A to moje Aniołki Kacperek i Filipek:)
chłopcy 052.jpgchłopcy 051.jpg
 
Renia witaj i jeszcze raz gratki :-)) Cudni chlopcy

Ashiarona ja mialam identyczny problem.Kup sobie sabsimplex koniecznie i bedziesz miala problem z glowy.On nie tylko na kolki;-)
Ja kupowalalam specjalne krople do mleka i one byly rewelacyjne, zadnych problemow tylko one klopotliwe o tyle ze grzeba je dodaeac do mleka pol godz przed karmieniem, a dzieci czasem nie jedza az tak regularnie..Musielismy w nocy nastawiac budzik zeby wczesniej mleko zrobic a w dzien bardzo pilnowac.Ale sie oplacalo :-)
 
Renia witaj i jeszcze raz gratki :-)) Cudni chlopcy

Ashiarona ja mialam identyczny problem.Kup sobie sabsimplex koniecznie i bedziesz miala problem z glowy.On nie tylko na kolki;-)
Ja kupowalalam specjalne krople do mleka i one byly rewelacyjne, zadnych problemow tylko one klopotliwe o tyle ze grzeba je dodaeac do mleka pol godz przed karmieniem, a dzieci czasem nie jedza az tak regularnie..Musielismy w nocy nastawiac budzik zeby wczesniej mleko zrobic a w dzien bardzo pilnowac.Ale sie oplacalo :-)

A czy musze miec zgode lekarza? Na te kropelki?
 
Dzięki za pocieszenie ale i tak jak to mama zmartwienie nie minęło.
Jolu a jak wygląda taka narkoza u małych dzieci?
No i rano zawsze mały jest głodny już przed szóstą daje mu butelkę mleka (a w poniedziałek lekarz zaznaczył że ma być nadczo) i jak tu dziecku wytłumaczyć że nic nie wolno nawet wody.

Anulaaa a co to za przeszczep.

Reniu Gratulacje i ja witam nową mamuśkę. Napewno pomożemy. Chłopaki super.
 
reklama
Gastone dobrze ze Was huragan ominal:)

Moniora pozdrawiam:) zdrowka dla Nadii i cierpliwosci dla mamy:)niech sobie pogada, wazne ze pomoze;)

Jolu my tez tesknimy i myslimy o Tobie:) kiedy do domku wracacie?

Zoska napewno bedzie dobrze wszystko. Wiadomo ze mamusia sie stresuje..trzymam kciuki:)

Ashiarona ja dawalam herbatke koperkowa i cos tam moze dzialala. Ogolnie dziewczynki mialy problemy brzuszkowe, kolki do konca 3 miesiaca masakryczne! sab simplex dawalismy ale nie wiele dzialal u nas. Zgody lekarza nie mielismy jako takiej, mysle ze nie potrzeba. Jezdzilismy do niemiec po te krople.

Renia chlopcy sa cudni. Serdeczne gratulacje i witamy:)
 
Do góry