reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
Świetny ten pomysł z brzuszkami, tak patrze i mysle, Boże to straszne, to musi boleć, nie mówie już o poruszaniu się, jak to szybko się zapomina. A wtedy, poruszać sie mogłam praktycznie jak zawsze :-)
Mój wydaje mi się najmniejszy ze wszytskich, największy widzi mi się Joli, a tak wogóle to wszytskie mamusie zgrabne i piękne, bliźniaki mają wybrane ;-)
 
tylko się cieszyć, że brzuch nie przeszkadzał aż tak bardzo w codziennym egzystowaniu. Najważniejsze, że dzieci zdrowe się urodziły a jaki był brzuch to już sprawa drugorzędna. Ale popatrzeć miło. Ja to na dzieci i brzuchy mogłabym patrzeć non stop
 
Hehe:) ja sie tak na te brzuchy napatrzalam ze az milo sie zrobilo:) ale naprawde te mamuski blizniacze ja widze ze wszystkie laski:) widocznie bog tak wybiera:) ze blizniaki trafiaja sie tylko atrakcyjnym mamusiom:)czujmy sie wybrane!:)))
 
Aniu - przecież bliźniaki maą tylko wyjątkowi rodzice :)

A brzuchy fantastyczne. Teraz dopiero oprócz brzucha każda z nas pokazała sama siebie! Miło popatrzeć jak wyglądamy :)
 
Hej;-)Ale rozpiska się zrobiła:-)Trochę nadrobiłam...Miałam małe problemy z internetem:wściekła/y:Jak tylko mi się umowa kończy rezygnuję...no i nie mam jeszcze mojego laptopa.Jest dalej w naprawie:-(
Brzuszki prześliczne,no i właścicielki piękne:tak:Jak tylko odzyskam laptopa też coś wkleję,bo tam mam wszystkie fotki...
A my znów mieliśmy ciężkie dni i noce:-( Jeszcze nigdy w życiu tak nie miałam...Słuchajcie,którejś nocy cała moja czwórka zaczęła wymiotować:szok:To było straszne.Mój Mmusiał wziąść 2dni wolnego bo sama nie dałabym rady.Teraz już z nimi ok ale ja rano wymiotowałam:-(Cholerne wirusy...Odezwę się później...Buziaki!
 
Iws no to fakt ze musimy byc wyjatkowi skoro nam zeslano 2 istotki na raz:)

Moniora wspolczuje! boze z dwojka chorych dzieci jak jest ciezko a z czworka!!!:szok:dobrze ze maz wolne wzial. Zdrowka dla Was duzo!

Ale u nas wlasnie burza sie rozpetala! polozylam male do lozeczek, bo jakis dziwny dzien dzisiaj wogole..te zeby mnie wykanczaja, male marudne, w nocy najgorzej bo czesto sie budza. Julka dzisiaj wstala o 5.30! pospala pozniej od 10 do 11 a majka obudzila sie troche pozniej i do tej pory nie spala wiec juz padaja. Chociaz mam czas na kawe i forum:)
 
A moje właśnie powstawały,zjadły obiadek i się bawią:tak:Muszę Wam napisać,że jestem bardzo dumna ze starszych córek:tak:Właśnie przyniosły świadectwa,no i poszło im bardzo dobrze.Maja już uczy się 5lat a Nadia rok.Bałam się trochę o nią,bo to nowy język,obce dzieci,no i jak miała 4latka zaczęła szkołę...Takie chwile są bezcenne:tak:

Mam do Was pytanie...Ostatnio zauważyłam,że Zuza krzywo stawia nóżki.Są prawie w kształcie litery O.U nas nie było takiego badania bioderek jak w Polsce i teraz zaczynam się martwic,czy w czasie porodu nie miała czegoś uszkodzonego.Urodziła się właśnie nóżkami...Oby nie...ale czy któreś z Waszych maluchów ma podobny problem???Wyczytałam w internecie,że to może się unormować w ciągu najbliższych 3lat...
 
hej mamcie.
No faktycznie milo sie oglada brzusie az mnie jakas nostalgia dopadla hih

A ja tez dumna z mojego aniolka.dzis byl na zakonczeniu przedszkola i przyniosl do domu ksiazke prawie 100 stron o nim samym.Ale sie wzruszylam.Na okladce jest jego imie i nazwisko a w srodku jego zdjecie i jego wlasnoreczny podpis.Potem w srodku wszystkie jego rysunki,pisane literki,odbite raczki,stopki.Wszystko przeplatane jego zdjeciami z roznych wycieczek, ulubione kolory..moglabym wymieniac.Super pamiatka i do tego dalaczona plyta dvd ngrywana z dni powszednich.Pamiatka poprostu super.Do teg starsznie sie wzruszylam bo nie wiedzialam ze moje dziecko jest takie zdolne.On m taki charakter ze w przedszkolu jest inny a w domu inny.W domu nie lubi rysowac,pisac itp A tu taka mila niespodzianka.Moj kochany synus;-)
 
reklama
Moniora gratuluje zdolnych coreczek:) Ty masz czworeczke to juz wogole masz powodow do dumy kochana:)
Co do nozek Zuzi to nie pomoge raczej,moje maja proste ale widze ze dzieci maja dosc czesto takie jak piszesz, wiec moze to normalne i sie unormuje. Ja bym poszla kontrolnie do ortopedy na Twoim miejscu. Lepiej sprawdzic czy tak ma byc napewno.
A jak zdrowko u Was? wszyscy juz doszli do siebie?

Gastone Tobie tez gratuluje zdolnego synka!:) ale super pamiatka naprawde. U nas nie slyszalam zeby w przedszkolach cos takiego robili..

Kurcze dostalam okres i tak sie slabo czuje! glowa peka, brzuch boli, M w pracy, male spia a ja sie modle oby jak najdluzej bo nie mam sily:( Do tego pogoda beznadziejna od paru dni, co z domu wyjdziemy deszcz zaczyna padac, trawnik mamy mokry i ani sie pobawic ani nic:/ lato!:/
 
Do góry