reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Iws biedna Julcia, moze to tylko zabki! Miejmy nadzieje! Niech juz bedzie ta pogoda bo u nas dzisiaj tak ponuro i deszczowo jakby jesien byla:/

Yenefer te zakupy z maluchami sa meczace, oj wiem cos o tym bo ja matka zakupoholiczka jestem:D

Dziewczyny dajcie namiar na ta mamuske co czapeczki sprzedaje na forum bo nie moge jej znalezc..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulka - tez pomyślałam o ząbkach bo już dziś 3 luźniejsze kupki były grane. Oby tylko to. Julka ma 8 zebów czyżby trójki wychodziły? Ale chyba czwórki podobno pierwsze idą?
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.....
chcialam podziekowac za zyczonka dla dziewczyn...:tak: Nie moge uwierzyc ze maja juz dwa lata...a jak sie dzis zapytalam ile maja latek to pokazaly na paluszkach dwa ale Ala powiedziala "tśśśyyy" a Amelia "śeśśććć"..:-D:-D
My dzis jako ze imprezka urodzinowa przesunieta zostala na piatek ze wzgledu na chorobe naszych gosci pojechalismy z dziadkami na zakupki...:tak:
Ufff alez sie idzie umeczyc juz z nimi..to chyba najgorszy wiek....teraz wszystko chca, sciagaja z polek, zdejmuja z wieszakow...:-:)dry:
Mama nadzieje ze mi wybaczycie brak aktywnosci ale wogole brakuje mi czasu na forum teraz jak sa moi rodzice.....:sorry2:
Dziadek wlasnie poszedl do ogrodu skladac urodzinowy prezent dziewczyn. Jeszcze tylko piaskownice postawimy i maly raj beda mialy..:tak:


Iws...u nas tez dopiero teraz niedawno trojki wyszly...Oby jednak okazaly sie to zebolki...:tak:

anulka...o tu masz namiary na robotki Joli..:tak:

https://www.babyboom.pl/forum/sprze...usiki-opaski-na-zamowienie-4-pory-roku-38689/


Musze sie pochwalic prezentem...oczywiscie tak jak zawsze male dostaja kase wiec kupujemy im jeden a porzadny podarunek...:tak:
Jak tylko bedzie wszytko w komplecie to wstawie foteczki..:tak:
 

Załączniki

  • 27299.jpg
    27299.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 28
Yenefer moje tez po 10 zabkow maja:) tez maja czworki gorne a teraz zauwazylam ze Julce trojka sie wybija i tak marudzi! Wogole strasznie obie widze sie mecza i kupki tez dziwne ale juz po zapachu rozpoznaje ze to na zabki.
Oby u Ciebie Iws tez:)

Dziekuje kochane (Yen, Jola) za namiary na czapeczki:) wczesniej widzialam a teraz sie naszukalam i nie znalazlam. Juz dodaje do ulubionych:) i zamawiam chyba biale, ale kurcze nie wiem czy niewiazanych nie beda sciagac:/

Jola teraz sie dziewczynki postarzaja a pozniej beda sie odmladzac:D swoja droga troszke mnie przerazasz:) myslalam ze gorzej byc nie moze:-D a Ty mowisz ze teraz masz najciezszy okres! A dziewczyny juz wozkiem na zakupy nie chca jezdzic? A prezent - domek naprawde swietny. Tez wlasnie zaczelismy sie rozgladac za domkami i taki mamy na oku:
 
anulka...no niestety jak dla mnie teraz jest najciezej...:sorry2: my nadal uzywamy wozka i na zakupy jezdzimy wozkiem..wogole wszedzie zabieram wozek tylko ze dziewczyny juz tez chca chodzic...Jak byly mniejsze to siedzialy caly czas i nie bylo problemu..ale od kilku miesiecy zakupy juz nie sa takie fajne!
Szkoda starsznie bo ja tak lubie buszowac po sklepach...:tak: no coz - zostaje mi tylko kupowanie online.

Czapusie Jola moze zrobic Ci tez i wiazane...z nia nie ma zadnego problemu- robi wszytko co sie chce..:tak::tak: Ja juz zlozylam zamowienie na jesien..:-)

Co do domku to my szukalismy czegos wiekszego co starczy na dluzej...Co prawda chcialam kupic jeszcze malym stoliczek drewniany z krzeselkami i tablice do rysowania do domu no ale to chyba poczeka na kolejna uroczystosc bo niewiele z prezentu zostalo...Myslalam ze uda nam sie kupic cos fajnego troszke taniej. Wogole to te domki mogly by byc tansze!!!

No i u nas hustawki nie wchodzily w rachube gdyz dziewczyny by sie chyba pozabijaly o to ktora akurat by sie bujala - no chyba zeby byly dwie!
No i Przemek przekonal mnie do tego ze jak beda mialy wlasnie hustawki i zjezdzalnie w domu na podworku to juz plac zabaw nie bedzie frajda. A u nas mamy taki suuper plac...
Ten nasz tez jest Smoby.
A jak jest cena tego domku co pokazalas- bardzo fajny jest :tak:
 
Jola my dopiero zaczelismy sie rozgladac za jakimis ogrodowymi rzeczami. Na poczatku maja mają nam kłaść trawnik z rolki przed domem dopiero. Zaczniemy napewno od piaskownicy. Ten z kubusiem domek 1340zl z przesylka wychodzi. Chyba podobnie jak Wasz co? widzialam tez takie na allegro. No ceny sa straszne, to fakt..U nas hustawka w domu jest jedna i sie nie kloca w sumie narazie. Podoba mi sie tam ze sobie zjezdzac moga do baseniku, ale domek w sumie sam troche maly.. W realu wogole byla promocja, z 1300 byl przeceniony na 400zl, taki wiekszy! super! ale jak M pojechal okazalo sie przyszly im tylko 3szt i sladu nie ma:/
Co do czapek wolalabym niewiazane bo wygladaja lepiej mam wrazenie:) napisalam do Joli ale jeszcze nie dostalam odpowiedzi. Mysle ze takie dziurkowane beda dobre na teraz, chyba nie za cieple?..
U mnie tez male juz z wozka chca wychodzic takze zakupy tez robia sie stresujace wiec korzystam jak mama przychodzi i jade sama! bo z malymi najczesciej i tak nic nie kupie..
 
Ostatnia edycja:
ooo, jeszcze zdążę zlozyć życzenia roczniaczkom i dwulatkom naszym kochanym - rośnijcie szczęśliwie i brojcie tak,żeby rodziców nie denerwować :D
pozdrowienia dal wszystkich, musz euciekać
aaaaaa, gosiabig, justella, fajnie że się odezwalyście, myślałam ostatnio o Was :)
 
fajne te domki! My zdecydowaliśmy że w tym roku kupimy tylko piaskownicę, może huśtawkę ogrodową żeby zawiesić na tarasie. W przyszłym roku może coś więcej. Ja chciałabym kupić coś w drewnie - sąsiedzi mają taki mały drewniany domek dla córek i wygląda super. Można uszyć firaneczki w małe okiennice, powiesić doniczkę przy oknie, pomalować na pastelowe kolory. No ale to już dla większych dziewczynek.
My jedziemy dziś do lekarza - chcę poprosić o skierowanie na morfologię, bo po tej niedokrwistości co miały chcę skontrolować poziom hemoglobiny. Poza tym umówiłam się też z nimi do dermatologa - mają taką wysypkę na policzkach, na początku myślałam że to od śliny, ale teraz już się tak nie ślinią. Nie będzie mnie dziś pół dnia...jak ja nie cierpię chodzić po lekarzach!
 
reklama
Jolu - wszystkiego naj, naj, naj dla twoich dziewczynek z okazji dwóch latek.

Ojej ta pogoda chyba już się nigdy nie zmieni, co dzień to gorzej. Zimno, pada tylko zapowiadają poprawę a tu nic. Przerąbane.

Domki są super ale ja moge sobie tylko pomarzyć chyba że postawiłabym sobie go przed balkonem. Hi Hi Hi
 
Do góry