reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

iws jogger też ma takie oparcia że nie są one całkiem prosto tylko lekko pochylone. Maja ładnie siedzi, ale Lena ciągle zsuwa się do dołu. Ale ona tak ma wszędzie - nawet jak siedzi w foteliku do karmienia. Chyba tak jej wygodnie.
zoska no teraz to już na pewno szybko pójdzie :) Moje dziewczyny jak słyszą muzykę to robią tany-tany czyli tak śmiesznie podrygują i pupą ruszają :)

Mam kłopot bo muszę kupić kostiumy kąpielowe, ale przez tego naczyniaka Leny na ramieniu musi być z małym rękawkiem, skrzydełkiem, falbanką, czymś co choć trochę zakryje naczyniaka:dry: Nic nie mogę znaleźć. Wszystko na cienkich ramiączkach. Jakby coś wam wpadło w oko to dajcie znać:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
anulka chyba musiałam bardzo o Tobie myślec:-D iws przepraszam za pomyłkę:zawstydzona/y:

Ja już po zakupach:-)Teraz to czego nie lubię najbardziej,czyli pakowanie...Jak się ze wszystkim wyrobię to się odezwę..Papa!
 
Yen - u nas naczyniak u Mai bieleje i zaczyna zanikać. W niektórych miejscach ma już kolor skóry.
A co do kostiumów to kiedyś chyba w KappAhl-u widziałam - ale dziewczyny jeszcze były za małe więc tylko oglądałam. Może coś takiego - to własnie chyba stamtąd. Widziałam jeszcze w jakies owoce.
086_01_4527.jpg

W Next tez są ale nie wiem czy ta falbanka przy ramiączku nie za mała? Cena 45 zł.
968-380-X47.jpg
 
Ostatnia edycja:
dzięki! Ten pierwszy to jest własnie coś takiego czego szukam! U nas naczyniak bledne ale nadal jest duży, wielkości śliwki. Do tego on nie jest płaski tylko wypukły. W maju znów jedziemy do centrum onkologii. Lekarze są zdania że zaniknie, ale może to potrwać nawet do 5 lat, albo i dłużej

Jeszcze Jola znalazła mi fajny, fajna bluzeczka która za pewno zakryłaby naczyniaka.
 

Załączniki

  • kostium.JPG
    kostium.JPG
    16,4 KB · Wyświetleń: 27
A ja zawsze lubiłam się pakować na wakacje, tylko przy takiej gromadce faktycznie może byc kiepsko.
Moje towarzystwo szaleje, mam kilka fajnych filmików ale nie potrafie wstawić, jak szperam w telefonie to mam filmiki na którycj się do sieboie śmiały jak miały 5 mscy. Teraz szaleja, agacie brakuje powietrza ze śmiechu, ale jak czatuje z aparatem to się rozbiegają, ale uwielbiam patrzeć jak razem coś cudują.
 
Yen - super ten z bluzeczką - to dla mojej Majki - ona naczyniaka ma na żebrach na wysokości pępka. Prawie w tym samym miejscu co moja siostra :) Mai na początku był lekko wypukły ale teraz zrobił się płaski i jak mówiłam zanika. Mojej siostrze całkiem nie zniknął. Ma taką czerwoną plamkę jakby się chlapnęła farbą.

Luckaa - obok tego znaczka co jest do zamieszczania zdjęć jest znaczek do filmików jednak musisz go najpierw gdzieś powiesić (jak klikniesz to masz podpowiedź gdzie możesz to zrobić).
Ja tez nagrywam - ale jak widzą apara czy kamere to od razu lecą i po kręceniu!
 
Ostatnia edycja:
Ja tez dzis po zakupach przed wyjzdem bo to juz za tydzien:-)
Kupilam dzieciakom troszke fajnych ciuszkow w HM sobie butki sportowe i bluze na droge zeby w autku bylo wygodnie.Zadowolona jestem z zakupkow:-) Zwlaszcza z butow bo trafilam na przecene z 46 euro na cale 9 i kupilam odrazu 3 pary:-)
No i mnie w tym tyg czeka pakowanie bo u mnie troszke to bardziej skomplikowane logistycznie a najbardziej torba na prom:-(
A w pon jeszcze szczepienie, srode jade na terapie znowu bo sie zle czuje..
 
gastone widzę,że u Was też super promocje:-)No ja też nas dziś obkupiłam...A później się zastanawiałam gdzie ja to wszystko mam spakowac:tak:Mamy kupiony jeden bagaż główny,no i cztery podręczne ale i tak potrzeba główkowania jak tu spakowac 6 osób:-DAle dałam radę...Teraz czas na odpoczynek,bo tak mnie noga rwie po całym dniu chodzenia:-(Oby lot był spokojny i maluchy go jakoś przetrwały:tak:No to trzymajcie się moje kochane.Jeśli będę miała okazję to się odezwę:tak:Jeśli nie(wiecie jak to bywa czasem)to do usłyszenia a raczej napisania po powrocie:-)PAPA!!!
 
Moniora spokojnego i bezpiecznego lotu ;-)
Co do pakowania to ja mam dosc duza przestrzen bo my mamy renault espace ,7 osobowe ale dwa fotele a wyciagniete wiec jest przestrzen z tylu duza plus box dachowy.
Ale mimo wszystko duzo tego bedzie.My wygodni jestesmy wiec wiele rzeczy zabieramy.No i sam wozek..Co prawda moj jest jak pojedynczy a spacerowka wchodzi jedna w druga wiec zajmie tyle miejsca ile pojedynczy ale zawsze.No imusz jeden kojec wiasc bo jeden mam w pl, no i na promie mozna tylko jeden wynajac a moje diewczyny inaczej ni9e zasna jak osobno.No icaly majdan typu mleko na 3 tygodnie to same 6 puszek ,butelki i inne bibeloty.Zabieram bumboo seats wiec troche tego bedzie.Noo ale damy rade jak zwykle.Przeraza mnie tylko samo pakowanie zwlszca w sobote bo jestem do 24 sama z dziecmi a rano w niedziele juz wyjezdzamy wiec wszystko musi byc na styk popakowane.Nie nie wiem jak ja to sama ogarne.Dzieczyny osttnio niedobre sa,nic nie moge zrobic.Hania musi sie pobujac w wozku zanim zasnie, Zoska wogole caryca ciagle jej cos przeszkadza.Nawet jak ja karmimy musi byc cisza jak makiem zasial.Powiedz tylko cos szeptem odrazu awantura.Ona ma tak od urodzenia..
No dobra ale monologu to ja prowdzic nie bede bo tu i tak nikogo nie ma w weekend.
Jola a co ty tak ucichals???Jeden post na tydzien.
 
reklama
gastone podziwiam cie ze dajesz radę z tym pakowaniem. My jedziemy na tydzień i już jestem w stresie czy wszystko zabiorę. Ale jak to powtarza mój mąż "do buszu nie jedziemy" :) Zawsze można kupić w sklepie to czego się nie weźmie.

Właśnie miałam was pytać jak radzicie sobie z mlekiem, czy zabieracie na cały okres pobytu czy kupujecie inne na miejscu? Wiem ze czasami jest tak że to samo mleko jest w innym kraju tylko inaczej się nazywa np chyba bebilon jest w UK ale ma inną nazwę. Zastanawiam się czy zabrać mleko na cały tydzień, czy jak podam dzieciom coś innego to nie będzie sensacji żołądkowych? Przecież nie są już takie małe...sama nie wiem...

Jola hop hop co u Was? Znalazłaś mi piękne te stroje kąpielowe. Ja byłam dziś w kilku sklepach i u nas są jedynie jakieś resztki z zeszłego roku. Wszystko oczywiście na cienkich ramiączkach...ech...a wy macie takie fajne sklepy i ceny są na prawdę przystępne!

moniora szczęśliwej podróży! Wypocznijcie trochę! Zapowiada się piękna pogoda więc myślę że fajnie spędzicie czas!
 
Do góry