reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

No nam już stuknął dzisiaj miesiąc, za duzo sie nie zmienilo, oprócz tego ze ma sie juz fach w ręcach.
Trudno spamietac wszytskich dlatego dobre sa te suwaczki pod postami.
 
reklama
witam
u nas kąpielw wyglada tak-rozbieram panienkę nr1 kąpie, zawijam w ręcznik, przykrywam kocykiem, biorę delikwenta nr.2 kąpie ,zawijam, rozewijam nr.1 smaruję i ubieram potem nr. 2 taka sama opcja i na koniec karmienie
wodę dolewam ciepłą butelki mają wspólne ,smoczki-uspokajacze inne kolory ale u nas bardzo nie chcą ich
o tych smoczkach LOVI o których piszecie to takie na butelkę czy uspokajacze, my mamy jedną butelkę LOVI ale jeszcze nie stosowaliśmy muszę sprawdzić
 
Majka chodziło o smoczki do butelek. Są rewelacyjne, zrezygnowaliśmy z Aventów dla Lovi :tak:

A moje córcie kończą dzisiaj PÓŁ ROKU!!! Ależ ten czas leci.
 
GEMINI to wszystkiego naj, przede wszystkim zdrówka dla dzieczynek z okazji pół roczku:))) Gratulujemy!
Ja na pół roczku zrobiłam mini torcik tiramisu i parówki w cieście francuskim... Śmiesznie sie to wspomina... A czas rzeczywiscie szybko leci... My pt skonczyłyśmy 10 miesięcy:szok::szok:
MAJA my od początku uzywamy LOVI i są to rewelacyjne dydusie do butelek...

Wczoraj zapomniałam napisać, że byłam ważyc i mierzyć dziewczyny. Wiktorka waży 9630g, a Gabronek 9330g... Dwa małe słoniątka:-D
 
Witajcie!
Dawno tu nie zaglądałam... dzień za dniem ucieka jak szalony!!

Majka chodziło o smoczki do butelek. Są rewelacyjne, zrezygnowaliśmy z Aventów dla Lovi :tak:

A moje córcie kończą dzisiaj PÓŁ ROKU!!! Ależ ten czas leci.

Najlepszego dla Twoich dziewczynek :-)

Moje dzisiaj kończą 6 tygodni!

Mieliśmy trochę problemów "kolkowych", ale chyba szybko je opanowaliśmy... zmiana mleka z Bebiko na Nutramigen 1 - śmierdzi i jest ochydne... oraz herbatka z kminku :-)
Od tego tygodnia wprowadziliśmy małe zmiany i więcej zostaję sama z dziećmi jak mąż pracuje... moje dziewczynki się trochę rozbestwiły przez te wizyty babć, ciotek itp. były płacze i inne jak przychodziło do zasypiania, spanie na rękach - wiadomo jak ktoś odwiedza, a teraz zasypiają same w kołysce albo w fotelikach;-) przez jakiś tydzień ciążko im było zasnąć wieczorem więc od kąpania i kolacji do 22-23 nie spały... już padaliśmy ze zmęczenia!
Jeśli chodzi o kąpanie to staramy się to robić codziennie, ale jak nam się nie chce, albo późno mąż wróci to nie kąpiemy!
a samo kąpanie to obowiązek męża! Wodę zmieniamy - dla każdej świeżutka :) Stwierdziałam, że to będzie dla NICH czas! Jedną wykąpie to ja ją biorę do karmienia, a w tym czasie on kąpie drugą i potem ją karmi!
Jeśli chodzi o butelki to mamy takie same więc dziewczynki się wymieniają, a smoczki uspokajające mamy w różnych kolorach więc każda ma swój, ale z kolei awaryjne smoczki (w razie zagubienia itp) mają takie same więc wiadomo...:-p
 
Ewuś ja mam wózek Tako Jumper Duo i jestem z niego bardzo zadowolona, lekko się prowadzi, jest bardzo zwrotny i dzieci mają dużo miejsca dla siebie jedyny jego mankament to szerokość ale dzięki temu dzieci nie wyglądają w nim jak sardynki :-) i będzie nam służył bardzo długo bo ma wpinane osobno spacerówki które też są super, a gondole mają regulowany poziom leżenia dziecka więc maluch jak nie śpi to może jechać na wpół siedząco (tą opcję wykożystam w lato :-) ) Polecam ten wózek bo jest naprawdę super. A co do bagażnika to trzeba wymieżyć bo nie wszędzie się mieści, ja musiałam zmienić auto na kombi :-)
 
Witam!!!!
Ja również Was podczytuję.Też się zastanawiam nad wózkiem.Oglądałam chyba juz wszystkie możliwe stronki z wózkami blixniaczymi.Wiem,że nie ma takiego idealnego dla dwójki dzieci.Mi równiez sie podoba Tako Jumper Duo .Zastanawiam sie jednak,czy nie odkupić jakis używany jeden koło drugiego,a na przyszłą wiosne kupić spacerowy jeden za drugim, bo w sklepach jest niestety wąsko i nie wszędzie sie da wjechać.
Ostatnio znalazłam taki, mi sie podoba bardzo : ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: DANNY Sport Duo głęboko spacerowy dla bliźniąt>
Co sądzicie o nim?
Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!!
 
justys80-kochana u nas to sie raczej nie sprawdza,bo ja sciagam spioszki i puszczam chłopców na kocyk na podloge i moze jest spokoj na 20min.a po tem dalej marudza.chyba taki ich urok!ha ha!!

a co do tego że nie możesz spamietac ktora z nas i w jaki wieku sa nasze dzieci,to ja tez mam taki problem..........!
ale maja1987-dodala nowy temat fotki naszych pociech i tam mogłybysmy wklejac zdiecia i pisac ile maja nasze dzieci.

co wy na to mamusie...........???

gemini81-wszystkiego dobrego dla córeczek!!!!
 
Witam!!!!
Ja również Was podczytuję.Też się zastanawiam nad wózkiem.Oglądałam chyba juz wszystkie możliwe stronki z wózkami blixniaczymi.Wiem,że nie ma takiego idealnego dla dwójki dzieci.Mi równiez sie podoba Tako Jumper Duo .Zastanawiam sie jednak,czy nie odkupić jakis używany jeden koło drugiego,a na przyszłą wiosne kupić spacerowy jeden za drugim, bo w sklepach jest niestety wąsko i nie wszędzie sie da wjechać.
Ostatnio znalazłam taki, mi sie podoba bardzo : ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: DANNY Sport Duo głęboko spacerowy dla bliźniąt>


Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!!

osobiście bardzo mi się podoba, choć słyszałam opinie że jest to za wąski wózek jak na dwójkę dzieci. Fajnie że ma wpinane foteliki w stelaż - to bardzo ważne przy dwójce dzieci.
Ja wybrałam jednak ABC zooma - właśnie czekam aż przyjedzie.

Dziewczyny, powiedzcie mi kochane - bo zaczynam wariować - czy to jest normalne że moje dzieci śpią z wygiętą główką do tyłu (tak jak banan). Zaobserwowałam że tak śpią jak je położę na boku. Na wznak śpią normalnie. Czy wasze dzieci tak spią? Słyszałam dwie sprzeczne opinie na ten temat więc proszę wypowiedzcie się.
Co sądzicie o nim?
 
reklama
Ja wybrałam jednak ABC zooma - właśnie czekam aż przyjedzie.

My też zooma - nie mamy jeszcze w domu. Dziewczyny jeszcze nie mogą wychodzić więc się z zakupem nie spieszyliśmy. Teraz będziemy zamawiac. Jak przyjdzie do Ciebie niedługo to chętnie przeczytam co i jak z nim i jaka jest Twoja opinia najego temat. Ciekawa jestem ile płaciłaś.
 
Do góry