reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

mój flak wisi juz 10 miesiecy:szok: I nie zapowiada się, zeby się wchłonął... Wiesz jak mnie to wkur.... bo inaczej nie da sie powiedziec:no:
Ja też mam takiego malutkiego. Czekam az okres połogu sie skonczy - magiczne 6 tygodni i muszę coś z tym zrobić. I dodatkowo z rozstępami. Walka o zniwelowanie brzucha niedługo się zacznie :)

IWS super ten masaż! I efekt piorunujący;-) Fajnie, ze bioderka są wporzo:tak::-D
Dzięki. Efekt poobserwujemy teraz przez kilka dni plus dopajanie herbatką - woda moim Dziewczynom w ogóle nie pasuje - smoka wypychają, krzywią się i wypluwają płyn
u nas najlepiej sie sprawdziły smoki LOVI, sa anatomiczne i dziewczyny tylko je chciały ciągnąc. Polecam:-D No i nie sa drogie:)))
My tez mamy Lovi. W szpitalu powiedziano nam, że dla wczesniaków sa najlepsze. Sprawdzają sięjak dotąd :)
 
reklama
Słuchajcie moje chłopaki ostatnią kupkę robili 6 dni temu, czemu tak? nic nie pomaga, chyba zrobię im lewatywę, czy nie? co robić? dodam że nie płaczą więc ich brzuszki nie bolą
 
Ostatnia edycja:
Milenka, u niemowląt może się tak zdarzyć, ale jak spróbujesz podać na 20 minut przed porannym karmieniem trochę wody gotowanej, to powinno ruszyć kupę :tak:

Justyś ja sobie kupię chyba jakiś pas na tego flaka, może choć trochę pomoże. Staram się też ćwiczyć w miarę możliwości...

U mnie połóg trwał aż 8 tygodni :baffled: i jeszcze okresu nie mam, choć pół roku minęło, no ale ja wciąż karmię piersią, więc to podobno normalka.
 
milenka28-slodkie te twoje malenstwa!

anulka-ja po porodzie krwawiłam tylko 5 dni.ale po miesiącu dostalam okres i trafilam do szpitala bo myslałam że krwotok dostałam( tak strasznie sie ze mnie lalo)na szczescie nie musiałam byc czyszczona tylko dostalam zastrzyk i wruciłam do domu.
pozdrawiamm!!

u nas byl wczoraj lekarz na szczescie wszystko w porzadku z uszkami mikołaja(aż mi ulżyło),osłuchowo też wszystko ok,gardełko czyste tylko mają ten wredny katar.
 
MILENKA chłopcy mają juz prawie 4 miesiące, więc ja bym zaryzykowała podanie suszonych śliwecek:) Mysle, że po 2 łyżeczki dla każdego starczy i zabaczysz magiczną moc suszonych sliweczek... Mozesz je sama przygotować: kup sliwki suszone (nie wedzone), ugotuj ze 4-6 szt (około 10 minut starczy) i zmiksuj i daj chłopakom:) Napewno ich pogoni:-)
Aż niewiarygodne, że oni są dwojajowi:szok:
IWS ten nasz flak jest wstrętny, tzn moj:( nienawidze go!:crazy: No i oczywiscie nie moge go pokonac! Jakaś gimnastyka by sie przydała... tylko pytam jak to zrobic??
LOLAA chyba półtora miesiaca to nie tak starsznie. Jak bedziesz u pediatry to sie podpytaj czy nie trzeba pojść szybciej:tak: Powinna to wiedziec.
U nas morfologię robią w DIAGNOSTYCE i połozna pobiera krew z dłoni (z góry). U nas trzeba najpierw dzwonic i sie dopytac kiedy połozna jest na zmianie, żeby sie nie odbić, że jej nie ma;-) A takiego USG nie robiliśmy.. O co kaman?? jakies podejrzenia wodogłowia są??

Kurde jak tak dalej pojdzie to Wrocław zwieje z mapy... taka wichura u nas, że iść się nie da!!! Wiec nici z popołudniowego spaceru:crazy: A na jutro nadają sniegi!!!!! Byle do wiosny:angry:
 
No dziewczyny nie potrzebnie panikowałam Mateusz właśnie zrobił kupkę
smilie1.gif
bez mojej pomocy więc Patryk też nie długo zrobi ufff ulżyło mi bo już zaczynałam się martwić
 
MILENKA no to super,że sie udało zrobić złotko:tak: Czekamy na złotko nr 2:) a na przyszłośc polecam susz:)
LIDKA R bardzo sie cieszę, ze uszką są zdowiutkie, że oskrzela czyste... ufff;-)
GEMINI ja sie zbieram od 5ciu mies do zakupu pasa czy matek ściskających i jakoś mi to nie wychodzi!:no:
LOLAA o co dokładnie chodzi "A ile zjadaja wasze w tym tyg zycia? " ;-)Chyba moje dzieci jedzą nieco więcej od waszych maluszków... jedzą ok 7 i 11 po 180ml kaszki; ok 14:30 obiad ok.220ml; 18-18:30 kolacja (trudno mi wymierzyc ile jedzą) - wczoraj zjdały kanapkę 9po jednej na głowę) z mięskiem i jajecznice na mleku (ok 100ml mleka i 2 jajka). O to chodziło??:-)

Ależ one dzisiaj marudzą:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Kurde niewiem czy nie za pozno to badanie bioderek, a wasze po jaim czasie mialy?
A o mleko to pytalam ile pily w pierwszym miesiacu zycia.
 
Do góry