reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Ja też wolałam stary wygląd BB, ale może to kwestia przyzwyczajenia...

Milenka, fajne te Twoje chlopaki. Czy oni są identyczni? Ja jakoś nie mogę się przełamać z umieszczaniem zdjęć w internecie...

A tak odnośnie odchudzania, to ja już nie wiem, co zrobić z tym zwisającym flakiem, który został po cc. Czy on się kiedyś wchłonie?:baffled:

Byliśmy wczoraj u pediatry. przepisala Bebilon Pepti "na próbę". Pytałam też, co myśli o chodzeniu z dziećmi na basen. Skrzywiła się i powiedziala, że odradza, szczególnie jeśli są jakieś problemy skórne.
 
reklama
Milenka ale cudowne te twoje maluszki a wiecie odnośnie zdjęć to można by było otworzyć wątek ze zdjęciami naszych pociech i tam sobie pokazywać?

Justynka zazdroszczę ci tego pójścia do pracy ja po urodzeniu moich chłopców zawsze po macierzyńskim wracałam do pracy ale teraz do takiej gromadki nie znajdę jelonka a opiekunkę mi się nie opłaca bo nie wiem czy nie musiałabym dokładać do tego interesu
 
Ja tez dolaczam do odchudzajacych sie:tak: W ciazy przytylam 20kg, tydzien po porodzie zostalo mi juz tylko 2 kg do zrzucenia..ale juz zdazylam 3 utyc:wściekła/y: Tak wiec walcze bo szczerze mowiac chcialabym wazyc mniej niz przed ciaza. Przedwczoraj sie zatrulam i strasznie wymiotowalam, od razu 1,5kg poszlo:tak: tak wiec juz mam mniej do zrzucenia! Najgorsze ze ja kocham slodycze!..

A co do moich dziewczynek nie bylismy u pediatry jeszcze rozmawiac o zmianie mleka przez moje zatrucie. Nie mialam wczoraj sil..Wogole dziewczynki sa strasznie marudne. Juz tak mowimy ze to chyba nie jest normalne zeby od razu plakaly jak sie budza..i tak potrafia marudzic non stop..czy w dzien czy w nocy. Wydaje mi sie tez ze sie nauczyly noszenia na rekach i wymuszaja..a ostatnio cos mnie zaciekawilo..caly czas karmilam je butelkami Aventa z silikonowymi smoczkami i wtedy zjadaly malo i spaly bo z nich sie ciezko ciagnie i sie mecza a sprobowalam w niedziele butelek z gumowymi smoczkami i zjadly wiecej bo zamiast 70-80ml jak zwykle zjadly jedna 130, druga 140 i chyba sie tak najadly po kapaniu ze nie mialy sily plakac i zapomnialy o kolkach:tak:i wczoraj tak samo malo marudzily wieczorem..moze tu im szybciej leci i samo mleko ciagna a tam powietrze zasysaja. Sama juz nie wiem.

Dziewczyny a ile u Was trwal pierwszy okres po porodzie? Bo ja dostalam po 6tyg i juz 2 tyg mi sie ciagnie i najgorsze jest to ze zamiast coraz mnie to leci coraz wiecej..krwawie strasznie. Chyba do gina zadzwonie dzisiaj..czy to normalne?
 
moje dziewczynki jedzą też aventami i zjadają po 120 więc może twoje faktycznie się nie najadały
a co do okresu ja jeszcze nie miałam i lepiej idz do gina bo dla mnie to jakoś dziwne się wydaje
 
Ja miałam połóg równe 6 tygodni, po połogu po 28 dniach dostałam okres trwał 6 dni ale był bardzo obfity, po następnych 28 dniach dostałam drugi trwał 7 dni i też był bardzo obfity
 
Ostatnia edycja:
A jak długo miałyście odchody poporodowe? U mnie już 5 tydzień. Słyszałam, że po bliźniakach trochę dłużej to trwa ale czy koniecznie do 6 tygodni? :)

A jeżeli chodzi o twardawe kupki. Wczoraj byliśmy u pediatry. Powiedziała, żeby masować odbyt delikatnie. Spróbowałam wczoraj. Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale podziałało. Zrobiła kupkę od razu. :)

Bioderka Dziewczyny też mają w porządku.
 
MILENKA! Superchłopaki:) Jednojajowi, prawda??
GEMINI mój flak wisi juz 10 miesiecy:szok: I nie zapowiada się, zeby się wchłonął... Wiesz jak mnie to wkur.... bo inaczej nie da sie powiedziec:no:
IWS super ten masaż! I efekt piorunujący;-) Fajnie, ze bioderka są wporzo:tak::-D
ANULKA u nas najlepiej sie sprawdziły smoki LOVI, sa anatomiczne i dziewczyny tylko je chciały ciągnąc. Polecam:-D No i nie sa drogie:)))

U mnie po porodzie wszystko odpływało ok 2 tygodnie. Jak urodziłam w kwietniu, to pierwszą @ dostałam na koniec pażdziernika.
Ide karmic bandziorki i zaraz smigamy na spacer. Moze jutro pojde z nimi do pediatry na wazenie i mierzenie:)))

DSC06922..jpg
 
Mam pytanie odnośnie pojenia. Kiedy dopajacie? Między kolejnymi godzinami jedzenia? Ile piją Wasze pociechy?
 
reklama
Gemini ja planujwe zamowic sobie taki gorset TUMMY TRIMMER GORSET PAS WYSZCZUPLAJACY L/XL (940792257) - Aukcje internetowe Allegro moze brzuch sie szybciej wchlonie

My tez mamy butelki AVENTA i male jedza 60, 90, przybieraja na wadze, ale moze przez te cycki tak malo jedza, mam jeszcze smoczki AVENTA 2, i moze powinnam juz zmienic na ten rozmiar.

A moje jada na bioderka dopiero za poltora miesiaca troche pozno co nie?
A doswiadczone mamy mam pytanie jak pobieraja morfologie takim maluchom? I czy miala ktoras z was USG maluszków, jama przestrzeni przezroczystej?
 
Do góry