reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Mati zdrowia na te urodziny!
Niuleczka, fajna ta akcja bo wiesz ze kupujesz co dziecko chce. Tu sa akcje ale kazdy kupuje bez wiedzy wiec ciezko trafic.
Zabolek a o butach aurelkach nie myslalas?
Mnie swieta nie ciesza bo znowu u tesciow, wigilii nie obchodza, tesc ryb nje je a jak juz to jedza przed tv, normalnie porazka. Moze z mezem na obiad wyjdziemy wieczorem bym dola nie zlapala.
 
reklama
Ja z tą wyprawą na zakupy przerabiałam różne scenariusze i nic nie pomaga raz jest lepiej raz gorzej. My jutro idziemy na ostatnią Heksę aż się boję żeby po tym szczepieniu nic im nie było liczę na to i w końcu skończą się te cholerne szczepienia dopiero planuje ich zaszczepić jak będą mieli iść do przedszkola na meningokoki. No i okazało się że Maja nie odbędzie się bez okularków w piątek idę wybrać oprawki zastanawiał się jaki kolorek i z jakiej firmy wszystko drogie ale cóż byle pomogły, miłego wieczorku życzę:-)
 
Witam dziewczyny, ja to juz nie moge, moj starszy syn ma dosc sporo wezły chłonne powiekszone pod żuchwą na szyjce, poprostu wymiekam :( nie mam siły jestem ciagle sama i ciągle małe chorują, nie wiem za co to wszystko? Niedługo poprostu sie wykończe. Nie wiem co o tym wszystkim myślec, boje sie :no: Chyba bede musiała sie wybrać niedługo do jakiegos specjalisty od zdrowia psychicznego bo oszalej :(
 
mona współczuję szczerze, samej z dwójka i jeszcze chora to naprawde można oszaleć:-( Mam nadzieję, ze sie jakos wykaraskaja choc teraz ta aura niestety nie sprzyja. Trzymaj się
My dzis 3 dzien w złobku a wieczorek chłopaki wypieki na twarzach i teraz Olek spi i chrapie, źle oddycha, juz mu dałam nurofen i krople do nosa odtykające - juz mi cos śmierdzi cholera, ciekawe czy do końca tyg dadzą rade bo powoli zaczynam sie przyzwyczajać do myśli, że za chwile znów choroba nas chwyci w swoje szpony.

cailina - mnie to ten filmik bardziej rozśmieszył, w sumie duzo prawdy wnim tylko tak satyrycznie ujętych;-)
 
Mona- oj zdrówka i sił, sił, sił!!!!!!!

Zabolek- widać,że słodziaki łobuzy :-D fajowi:-),

Cailina- już mi koleżanka podesłąła filmik na FB, najbardziej mnie rozbawiło hasło: jakie są plusy ciąży:-D:-D

Mati- a ja w moje urodziny usłyszałam 2 serduszka :-D
 
mati- Sto lat Sto lat duuużo zdrowia a synek w okularach wygląda BOSKO!

lola- ja nic nie wiem o onlyone, zniknęłam na dość długo z forum i potem odnalazłam Was a o niej nic nie wiem, chciałam napisać to co dziewczyny,że podziwiam Twoją organizację,że jesteś taka dzielna i nawet sama chodzisz z nimi do lekarza. Z tego co widzę to większość z nas jest sama z dzieciakami ,więc wszystkie jesteśmy SUPER BABKI:tak: ja natomiast z moimi sama chodzę do lekarza,ale już pod gabinetem proszę męże,żeby był i przypilnował jedno jak z drugim idę na wizytę,bo wózkiem nie można wjechać do gabinetu a ja dwójki na raz na ręce nie wezmę.

Callina- oj współczuję Wigilii z teściami, niezłe z nich dziwaki fajne,że chociaż z mężem możecie się wyrwać na kolację życzę Ci,żebyście jak najszybciej mogli wyrwać się od teściów:)

Zabolek-świetne maluszki:tak:

Anula- uff dobrze,że USG nerek w porządku, ja też byłam z moim małym jakiś czas temu,bo miał jakieś nieciekawe wyniki badań chodziło coś o gospodarkę wapniowo-fosfolitową,ale USG wyszło mu dobrze.

A u nas spadł śnieg:-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za zyczonka, tak niuleczka to ostatnie z 2 z przodu niestety nawet nie moge dzis lampki szampana wypic bo na antybiotyku jestem
Mona wspolcxuje ci bardzo , masakra z tymi chorobami, u nas narazie prawie koniec z kaszlem, ale na jak dlugo to niewiem bo juz z mezem wydalismy tyle kasy aaa i dzieci sie męczą
Niuleczka twoj maz 4 lata mlodszy wow:-):-) , moj o 5 starszy ,
 
Do góry