reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fasolki na USG

reklama
Proponuję w takim razie jakieś spotkanie czerwcówek z okolic 3miasta. Na razie jest nas troje i przeważa Tczew, choć dla mnie dojechać do Gdańska to żaden problem, a jak Ty Iza?
 
lasposa - super fotki, dzidziuś jest po prostu superowy!!!

a czy my juz nie myślałyśmy jakiś czas temu o spotkaniu i sesji??? no chyba, że tylko dla czerwcówek z 3miasta .... a ja też chetnie dołączę do sesji zdjęciowej .... jeśli pozwolicie ... :-)
bywam czasem w okolicach Gdańska ... :-)
 
lasposa - super fotki, dzidziuś jest po prostu superowy!!!

a czy my juz nie myślałyśmy jakiś czas temu o spotkaniu i sesji??? no chyba, że tylko dla czerwcówek z 3miasta .... a ja też chetnie dołączę do sesji zdjęciowej .... jeśli pozwolicie ... :-)
bywam czasem w okolicach Gdańska ... :-)
jeśli odległość nie jest problemem to zapraszamy :D chyba trzeba założyć dwa nowe wątki - spotkanie i sesje brzuszkowe :-)
 
reklama
Do góry