reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze fasolki na USG

reklama
No to teraz kolejna odsłona mojej kruszynki:

wisienka1.jpg


wisienka2.jpg


wg USG 14 tc, ale mnie się wydaje, że 13 a kruszynka duża bo rodzice do najmniejszych nie należą ;-)ja sama urodziłam się długa 62 cm ;-)

Przepraszam, za jakość, ale dzisiaj mdłości zwyciężyły i aparat leży nie ruszony, fotki zrobiłam telefonem bo tak szybciej...
 
lasposa ale boskie! Piekne ujecie, :tak: model w calej swej okazałości, od razu widać ze masz zacięcie fotograficzne :-D
szkoda, że mój sprzęt nie robi zdjęć przez brzuch, byłaby cała galeria, pewnie miałybyście dosyć moich zdjęć hahaha... a jeśli któraś ma blisko to zapraszam na sesję ciążową, dla mam czerwcowych zrobię jakąś promocję :-)
 
reklama
Do góry