reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

reklama
nie wie, bo to się pojawiło niestety pomiędzy wizytami. Jeżeli będzie się wzmagało to pójdę do niego w najbliższych dniach. Nie powoduje to stawiania sie brzucha, ani skurczy więc wydaje mi się, że to nic poważnego.
 
Ja drugi dzień jakieś jelitówki mam i ledwo żyję:( Od sb źle się czułam, a od wczoraj spotkania bliskiego stopnie z kibelem. Jezeli do jutra mi nie przejdzie to muszę chyba na IP zajechać, żeby sprawdzić jak maluch, niby fika koziołki, ale jakoś się denerwuje...
 
Jeju tiluchna,lez lez i jeszcze raz lez.

Boze ja nawet nie wiem jakie skurcze,kiedy liczyc i co nazwac wlasciwym skurczem.
 
Koralikowa my obie mialysmy dluga przerwe i te ciaze to zas nowosc bo sie wszytsko zapomnialo albo nie wszystko ale duzo...jak beda zbyt czesto to jak juz pisala tiluchna odrazu kontrol!
 
Tiluchna - wypoczywaj !

Paulettta - jakiś wirus chyba krąży , mój m miał i mój tata , jak narazie odpukać , mam nadzieję że dzisiaj czujesz się już lepiej !

A ja kupiłam 2 dni temu tantum rosa , ale tylko się podmywam , nie iryguję i uwaga zniknęły kłucia i plamienia :shocked2: albo zbieg okoliczności albo miałam jakieś zapalenie , podrażnienie , może ta nadżerka ? Ale cieszę się bo u mnie każdy dzień bez plamień na wagę złota !
 
ja odebralam wczoraj wyniki badan i tak: w zyciu bym sie nie spodziewala ze bede miec mocz taki ladny tym bardziej po wizytach na roznych basenach i toaletach w drodze nad morze;) jest ok !:)
krew...tez ok tylko 2 miesiace temu mialam hemoglobine 13,9 a teraz 12,4 - wiem ze sie w normie mieszcze ale spadla dosc szybciutko...moze powinnam lepiej sie odzywiac? ale jak jak nie mam apetytu ;(
 
reklama
Do góry