reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

Ja jeszcze mam, ale plytszy niż wcześniej :) za to okropnie bolą mnie pachwiny i kości miednicy jakbym cały dzień jeździła na rowerze czy któraś też tak ma ? :(

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Martini u mnie się nie otwiera:(
Ja mam pępek wystający.
A milagros mnie też w tym miejscu boli a jeszcze dodatkowo jakieś zakwasy na udach z przodu mam
 
Uuu, a ja sprawdzalam niby wszystko gra - cholera wie :(
Moze i dobrze bo zbyt sie rozneglizowalam do zdjecia , ale biegam juz w pizamce i tak wyszlo :)
 
Martini ja też zdj nie widzę . Kejti ten bol jest okropny ruszać się nie mogę, kolek w tyłku dosłownie dobrze że q piątek mam wizytę zapytam brałam nospe magnez dodatkowo biorę ciągle luteine i nic to nie pomaga więc to nie brzuch a może wiązadła?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny weźcie wszystkie macie piękne malutkie brzuszki!! Mój 2 pak to się chowa do was wsystkich a to dopiero 23tc:errr: Bliźniaki szaleją!!
IMG_20160724_145337 23.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20160724_145337 23.jpg
    IMG_20160724_145337 23.jpg
    500,8 KB · Wyświetleń: 502
Mi się wydaje że to miednica się rozchodzi i dlatego. Ale pamiętam że w tamtej ciąży też w tym miejscu bolało i to jeszcze bardziej
 
Mi się wydaje że to miednica się rozchodzi i dlatego. Ale pamiętam że w tamtej ciąży też w tym miejscu bolało i to jeszcze bardziej
Aob właśnie mi o tym pisała. U mnie ból jest taki że chodzić nie moge, leżeć na lewym boku siku go też ból :(

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mi też coraz bardziej dzidzia przypomina o swoim istnieniu. Jak zakładam buty to najlepiej przysiąść lub jakoś bokiem kombinuje.

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry