reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

reklama
Wyjsciowo, chyba ostatnie dni z koturnami /obcasami [emoji29][emoji4]
1469459121-jas3qh.jpeg

1469459137-xdl4up.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agulek aleś Ty zgrabna

Karosznurek u mnie też po pierwszej super brzuch został ale teraz chyba będzie zwis konkretny

Joasia jaki dinozaur, fajny okrągły brzuszek

Ja się czuję jak dinozaur w ciążowych ciuchach ale takich luźnych a najlepiej w obcislych
 
Agulek ale laska :D

Kejti ja też wolę dopasowane, w luźnych czuję się dwa razy większa i płakać mi się chce.
A jeszcze mój mąż widząc babkę w 8-9mc mówi do mnie "ty chyba takiego wielkiego brzucha mieć nie będziesz co?" A jak mu odp że gdzies dziecko musi mieszkać i wielki brzuch to jeden z elementów ciąży to oczywiście się poprawił że przecież będzie mi ciężko chodzić a nie o to że będę wyglądać jak wieloryb [emoji23]

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Już się chyba nauczył ze czasami lepiej zamilknac :-D Ale ja wiem że malutkiego brzucha nie będę mieć bo już teraz jest duży :)
 
reklama
Emalka-moj maz sie smieje ze ja mam kluska slaskiego :-D kiedy mam dopasowana bluzke to widac wglebienie w miejscu pepka :-D ale ja od zawsze mialam gleboki dolek. Ciekawe czy wyjdzie mi na wierzch :-D
 
Do góry