reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

reklama
Jak wy macie pałace to ja mam małą kawalerkę raczej:D
 

Załączniki

  • 1422094251765.jpg
    1422094251765.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 109
MyszkaJoasia - coraz ładniejszy jest Twój brzusio ;) i pępek daje o sobie znać ;)
Grabola - jak shakira i brzunio i bioderko, fajna mamuśka z Ciebie!
Kasia - pałac jak talala! Też bym chciała w takim mieszkać: ciepło, jedzonko jest, miejsca dużo, masaże gratis - życ nie umierać ;)
Sosnowiczanka - piękny domek dla Marcela :D Możesz sobie śmiało na nim kawkę kłaść ;)
Smile - też masz czym się pochwalić, francja elegancja ;)


Ojj taczkomamy, ciesze się że Wam humorki dopisują, oby tak dalej! Ja to się śmiję, że jakby był śnieg to mogłybyśmy na pingwina zjeżdżać z górki :D
 
hej u mnie dosc dlugo brzuch byl taki jak przed ciaza ale w zeszlym tyg wystrzelil, malenstwo rozbudowuje sobie mieszkanko i chcialam sie tym rowniez ja z wami podzielic:) zdjecie bylo robione tydzien temu w niepelnym 17 tygodniu
 

Załączniki

  • 1422222067382.jpg
    1422222067382.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 95
Sosnowiczka ale ci brzuszek rowno rosnie :) sliczny
Smile nie taka mala ta twoja kawalerka :) bardzo zgrabniutki
Kazdy brzus sliczny :)
 
reklama
Smile - ale Ty jesteś chudzinka :) A brzusio piękny - wcale nie kawalerka :)

Erzebeth - piękny brzucholek.

Ja jeszcze swojego w ogóle nie wstawiłam. Muszę w końcu miejsce zrobić w aparacie :)
 
Do góry