reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

reklama
Cześć dziewczyny,

słyszałyście o ruchu Matek I kwartału?

W skrócie, rząd planuje uchwalić reformę wydłużenia urlopu macierzyńskiego do roku czasu matkom, które urodzą po 17 marca. Matki, które urodzą wcześniej nie będą objęte zmianami, czyli przysługiwać im będzie urlop półroczny. To wielka niesprawiedliwość.

Petycja ma na celu zrównanie wszystkich matek z 2013.
Dlatego wielka prośba o podpisanie sie pod petycję.
Wystarczy imię, nazwisko, miejscowość oraz adres mailowy

Razem można więcej!!!!

http://www.petycje.pl/petycja/9080/l..._w_2013_r.html
 
Dziś kończę 30 tydzień . Postanowiłam zrobić fotę brzuszkowi . Urosłam :tak::-)
10t-horz.jpg
 
Dziewczyny,

czy mierzycie jakoś na bieżąco obwody swoich brzuszków ?
Ostatnio się trochę niepokoje bo odkąd jestem na diecie (jakieś 3tyg) dla cukrzycowych ciężarnych nie tyje w kg ... brzuch też praktycznie od tego czasu nie powiększa się ...
Moja waga rosła wcześniej bardzo powoli ale jednak ten brzuch co tydzień o parę kresek na miarce się powiększał, startowałam z 83cm w najgrubszym miejscu , teraz mam 99/100 cm.
Za tydzień wizyta u lek ... a ja znowu w stresie :(
boję się że mała nie rośnie itp ...
Jak jest u Was ?
 
Ostatnia edycja:
NomiMalone super porównanie :-) Uroczy domek dla Maluszka.
Iwona faktycznie ciąża Ci służy, super wyglądasz :-)
03.2013 na Twoim miejscu by się nie martwiła, podobnie jak Ty startowałam z takimi wymiarami a teraz mam 99 na wysokości pępka bez diety cukrzycowej :-) Głowa do góry :-) Z Maluszkiem na pewno wszystko jest dobrze.
 
03.2013 - ja mierzę cukier dopiero od tygodnia i jem mniejsze porcje, no i w ogóle inaczej jadam. Ja co tyzień robię pomiary kg , cm w brzuszku i pupie a także ciśnienie . Od tygodnia zważania na to co , kiedy i ile jem schudłam 1,5 kg i 1cm ale dziewczyny tutaj piszą , że to normalne przy przejściu na "dietę" cukrzycową. Ja 24 stycznia sprawdze na USG genetycznym, zapytam doktorową czy mała kruszynka nie jest za mała / chuda jak na ten tydzień i powiem jej o tym chudnięciu. Zobaczę co powie. Na razie mam nadzieję stanę w miejscu z tymi kg .
 
reklama
Do góry