reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

reklama
mój kiełkujący bęben Zdjęcie1591.jpg
 
Ja właśnie przymierzam się do zrobienia zdjęcia (czyt.ładuje baterie :-D)

:rofl2::rofl2::rofl2: no to czekamy.

Ja zdjęcie będę robiła jutro. Bo jutro kończę 15-ty tydzień a poprzednie zdjęcie wstawiałam z 9t4d ciązy. Brzuszek mierzę co tydzień (w czwartki przy pełnym zakończonym tygodniu ciąży). Wychodzi , że pomiędzy 13 a 14 tygodniem urósł mi 2,5 cm.

Ja to zrobiłam sobie taką tabelkę (chyba tez lubię tabelki jak asinka :-D ). Co dzień robię pomiary i wpisuje w tabelkę, ciśnienie, tętno, waga, dzień ciąży a co tydzień wpisuję cm w brzuchu i pupie. dzięki temu widzę jak "rosnę "

A zdjęcia brzuszka to fajna pamiątka. Jak zakończę ciążę to myślę , że sobie takie fotki wywołam :-) Jakbym miała córę , to jak ona będzie w ciązy będzie miała porównanie , jak mamusia wyglądała. Bo ja takiego niestety nie mam a chciałabym zobaczyć moją mamę w ciąży
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja lubię tabelki :-D?? Hehe, ale pomysł dobry :tak:
A tak mi się skojarzyło z Twoja tabelką , która robisz , ta z imionami, terminem ciąży płcią dziecka itd . Nie każdy lubi bawić się w takie rzeczy :-D. No tabelka pozwala kontrolować zarówno wagę jak i ciśnienie i tętno. Gdyby coś się działo i utrzymywało, to lepiej do lekarza podejść, chociażby takiego internisty. A z wagą noooo pokazuje to nasze tycie:-) kontrola musi byc :tak:
 
Do góry