reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

Wiem, wiem. W tabelce po prostu wszystko ładniej i wyraźniej widać. Faktycznie, zawsze wszystko możesz szybciej wyłapać. Mądra babka z Ciebie :-) ja znowu nie jestem tak systematyczna i po jakimś czasie bym albo zapomniała, albo by mi się nie chciało :-D Ale też przy drugim dziecku jest inaczej... Widzę po sobie, że całkiem inaczej do tego podchodzę. Już tak nie panikuję jak wcześniej :-p
 
reklama
Trochę się naładowały :-p ale i tak nie wyraźne ;-)
IMG_0231.jpgIMG_0232.JPG
 
reklama
fajne macie juz te brzuszki, mój taki mały się wydaje - a zawsze marzyłam o dużym brzucholu w ciąży. Nie wiem czemu ale duże brzuszki bardzo mi się podobają :-), Ciekawe co powiem za jakie 15-16 tygodni :shocked2::rofl2: a taki jak asinka to akuratny na tym etapie
 
Do góry