reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

No to my :) 39 tydzień :) Camera1.jpg


EDIT ostatnie nasz zdjęcie w dwupaku :)
 
reklama
Maryńka jaki masz malutki i zgrabny brzuszek:-) Mój przy Twoim to jak balon:-p
Deizzi wreszcie się pochwaliłaś:-) Piękny, okrągły brzuszek, ciąża Ci służy:tak:
Herbata ja w poprzedniej ciąży miałam kreskę bardzo widoczną, a teraz jest ale mniej mocna, mam nadzieję że już tak zostanie;-)
Madzia super kształtny brzuszek :tak: Teraz się zdjęcia posypały, oby tak dalej:-D To i ja jak obiecywałam się pochwalę.
brzunio1.jpgbrzunio2.jpgbrzunio3.jpg
36 tydzień i 6 dni:-)
 
Ostatnia edycja:
Dzisiejszy poranek - swoją droga bardzo miły bo rozpoczęty truskawkami ze śmietaną i cukrem waniliowym :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 68
  • image.jpg
    image.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 56
  • image.jpg
    image.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 77
maryńka faktycznie nasza Deizzi to lutówka a nie marcóweczka :-) ale chyba jej z nami dobrze skoro nas nie opuściła? :-) więc powinnyśmy się cieszyć!

Hoho ale się zdjęć posypało....nareszcie jest co oglądać :-) każda z Was ma śliczny, wyjątkowy brzuszek :-) już niedługo ich nie będzie....nie wiem czy mam się cieszyć bo mi ulży fizycznie, czy się smucić, że już więcej nie poczuje mojej pszczółki "od środka"
 
reklama
Do góry