reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

a moj brzuszek to tylko w tluszczyk obrasta .. porownalam zdjecia z przed ponad tygodnia i te z dzis,no i szok:szok: zadny tam z niego ciazowy brzuszek ..tylko klucha jakas.:-)

31012011541.jpg10022011567.jpg
 
reklama
malinowa_ Ty to niepoważna jesteś, jaka klucha? Śliczny ten Twój brzuszek, taki zgrabny:-) Jeszcze zdąży być ciążowym brzuszkiem z prawdziwego zdarzenia:-) Nie wiem czy się zgodzisz, ale wydaje mi się, że mamy je podobne ;-)
 
Petunia no takim z prawdziwego zdarzenia to pewnie,ze zdazy..przed nami jeszcze cale 6 miesiecy :-)

Heh..niezgodzic sie moge..ale dodac musze,ze u mnie troche wiecej tluszczyku,zreszta ja lubie wcinac to sie nie dziwie.:-);-)
 
malinowo_- no chyba cie wyprzedziłam bo u mnie juz co nieco wystaje :) co prawda przy obcisłej bluzce cos widac i jeszcze z ciaza ma to nie wiele wspolnego ale sie dzieje :) w sobote bedzie fotka
 
fajne brzusie babeczki!
malinowa tluszczyku ja nie widze, szczuplutlka jestes!
 
gabina fantastyczny brzusio;)) ja zrobię dziś wieczorkiem fotkę to jutro wam wstawię;) mojego tłuściocha;p hihih

malinowa ty chudzinko;p
 
Gabina-śliczny ,kształtny ciążowy brzusio :-)
Malinowa-nic się nie martw za chwilę pewnie wyskoczy ciązowy brzusio aż się zdziwisz:-).To tak jest nie ma ,nie ma a nagle trach i już jest :-D
 
reklama
Do góry