reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki (zdjęcia)

Dziewczyny... dziś zdecydowałam się na krótkie spodenki. Założyłam takie które przed ciążą ściągałam bez rozpinania. 1) ledwo w nie weszłam. 2) mój brzuch wyglądał jak fale dunaju o_O Czy jak brzuszek pomału rośnie a miało się mocne mięśnie brzucha to tak to potem dziko wygląda? :/ Po raz pierwszy się wstydziłam przed całym światem :( A potem powiedziałam sobie a c***j z innymi - jestem w ciąży mam gdzieś jak wygląda moje pofalowane brzuszysko xD Mogłoby go wybombić to przynajmniej byłoby widać ciąże.... A teraz ni w pipe ni w oko [emoji14]
 
reklama
Dziewczyny... dziś zdecydowałam się na krótkie spodenki. Założyłam takie które przed ciążą ściągałam bez rozpinania. 1) ledwo w nie weszłam. 2) mój brzuch wyglądał jak fale dunaju o_O Czy jak brzuszek pomału rośnie a miało się mocne mięśnie brzucha to tak to potem dziko wygląda? :/ Po raz pierwszy się wstydziłam przed całym światem :( A potem powiedziałam sobie a c***j z innymi - jestem w ciąży mam gdzieś jak wygląda moje pofalowane brzuszysko xD Mogłoby go wybombić to przynajmniej byłoby widać ciąże.... A teraz ni w pipe ni w oko [emoji14]
No to jest właśnie ten "nieatrakcyjny" etap brzucha przez który płakałam w zeszłym tygodniu :D

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Ja mam na górze taki już twardy a na dole ( po poprzedniej ciąży została mi taka luzniejsza skora) jest cały czas luzniejszy ale większy. I to dopiero dziwnie wygląda. [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
U mnie na ten brzuszek "roztyty" pomagały doraźnie luźniejsze bluzki/tuniki. Tydzień-dwa potem już się zrobił nieco twardszy (jak to mój S zauważył) i się zrobiła bardziej kulka zamiast fałdy ;) Wczoraj na uczelnię jedną z tych tunik sprzed 2 tygodni założyłam, wtedy kompletnie luźno na brzuchu było, a teraz już i w tejże tunice piłka się delikatnie odznacza :p Także spokojnie, chwila cierpliwości i będzie ładny ciążowy brzuszek ;)
 
Dziewczyny... dziś zdecydowałam się na krótkie spodenki. Założyłam takie które przed ciążą ściągałam bez rozpinania. 1) ledwo w nie weszłam. 2) mój brzuch wyglądał jak fale dunaju o_O Czy jak brzuszek pomału rośnie a miało się mocne mięśnie brzucha to tak to potem dziko wygląda? :/ Po raz pierwszy się wstydziłam przed całym światem :( A potem powiedziałam sobie a c***j z innymi - jestem w ciąży mam gdzieś jak wygląda moje pofalowane brzuszysko xD Mogłoby go wybombić to przynajmniej byłoby widać ciąże.... A teraz ni w pipe ni w oko [emoji14]
Myślę że to dlatego :-D ja też mam taką fale falde...porazkowo to wygląda. Taki prostokąt z falda po bokach jeszcze z odznaczonymj mięśniami.
Zapewnkam Cię że to minie :-D
Tylko się cieszyć z takiego stanu bo szybciej wrócimy do formy :*
 
Myślę że to dlatego :-D ja też mam taką fale falde...porazkowo to wygląda. Taki prostokąt z falda po bokach jeszcze z odznaczonymj mięśniami.
Zapewnkam Cię że to minie :-D
Tylko się cieszyć z takiego stanu bo szybciej wrócimy do formy :*
Och dziękuję reniuszku za słowa otuchy <3 :*
 
piekny brzuszek! Ja mam taki sam a moze ciut wiekszy ale to dlatego ze przed ciaza niestety tez troszke roztyta chodzilam :hmm: zazdroszcze tych wszystkich szczuplutkich brzuszkow bo pewnie w 9misiacu to chodzic bedzie mi ciezko :p
Kochana w 9 miesiącu to ja pewnie ze 115 będę ważyć więc też się nad ziemią unosić nie będę :no2:
 
reklama
Do góry