reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki (zdjęcia)

1494529542-aaaaaa.jpeg

A to my, chyba nie chce wiedzieć co będzie dalej [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
piękny domek :)) też mam pokaźny brzuch :D
 
reklama
Dziewczyny jakie brzuszki duzeeee. Czemu janie nie wchodzę tu częściej. Wwczoraj sie cały dzień dolowalam że mam za duży brzuch jak na ten czas ale widzę że Was też wzięło ostro :) Gie_er ja mam taki jak Ty, ale widzę że Ty się z nim dumnie nosisz :) Ja jeszcze próbuje ukrywać, ale teraz ciepłe dni już więc nie da rady. CUDNE BRZUCHALKI aż miło patrzeć :)
 
reklama
Dziewczyny jakie brzuszki duzeeee. Czemu janie nie wchodzę tu częściej. Wwczoraj sie cały dzień dolowalam że mam za duży brzuch jak na ten czas ale widzę że Was też wzięło ostro :) Gie_er ja mam taki jak Ty, ale widzę że Ty się z nim dumnie nosisz :) Ja jeszcze próbuje ukrywać, ale teraz ciepłe dni już więc nie da rady. CUDNE BRZUCHALKI aż miło patrzeć :)
Pokaż swój :) nie ma co się wstydzić, tylko trzeba się chwalić. To jedyny moment kiedy nie musimy wciągać brzucha haha ;)
 
Do góry