reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

531698_500887539954981_1623756759_n.jpgZaczynam jutro 16 tydzień :)
 
reklama
Kana, Cat, ja tam mam bioderka i to fest ;-) taka typowa gruszka beyonce-lopez :-D tylko ciekawe co z nich będzie w lipcu, a do tego moja mama przytyła ze mną masę kilo i miała mega brzuch ;-) więc nie łamać się, tylko cieszyć naszymi szczęściami :-)
 
Huuura, skąd masz takiego piesa na bluzce? Skąd, skąd, skąd? :3
Bardzo ładnie wyglądasz, tak radośnie :-)
 
Huuuura jak Ty pięknie wyglądasz :zawstydzona/y: i kompletnie nie wiem, gdzie schowałaś te prawie 5 kg? :szok:
 
Huuura---------ja też nie kupię nic stricte ciążowego:-)tylko jakieś bawełniane tuniki i bluzeczki:-) teraz okupuję H&M i allegro:-)ostatnio w pepco były fajne bluzeczki bawełniane w różnych kolorach:-) a butki bardzo fajne ale ja w takich nie mogę chodzić bo wyglądałabym jak wieża Eiffla ;-)
 
reklama
Do góry