reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

Cat, piękny boilerek!
no i przez Ciebie mnie wzięło o refleksje i też sobie odszukałam w czeluściach dysku foty brzucha z pierwszej ciąży :) mój mąż wtedy mówił, że dziwnie będę bez brzucha wyglądała, a teraz się śmieje, że z brzuchem będzie śmiesznie :)

tak wyglądałam dokładnie 6 dni porodem w pierwszej ciąży (równa setka w pasie haha):

Obrazek 2.jpg


a tak niecałe 3 tygodnie po porodzie :)
Obrazek 1.png
 
reklama
Cat , Kota, pinio25 ale miałyście super brzuszki , no w życiu bym nie powiedziała że to brzuszki tuż przed porodem .
Kota zazdroszczę figury tuż po porodzie, nic a nic nie widać że brzuszek jest tuz po .
pinio25 super pomysł z tą wstążeczką.
 
Pyska- jaka Ty duza, nogi zgrabne a brzuszek okraglutki:-)

KAsia- wow jaka zgrabna pileczka, a piesek boski

Justyna- brzusio juz calkiem spory jak na 13 tc a ja to Ci rozmiaru miseczki zazdroszcze:-p:-p:-p

Cat ballot- musialas byc chyba bardzo szczuplutka przed ciaza?

Kota- powalasz mnie, ja myslalam , ze to zdjecie z tej ciazy hahha, no grochu sie najadla i woda mineralna popila , taki brzucholek po przejedzeniu;-)

Basia- nastepna, takiej figury to ja nie mialam przed ciaza:crazy:

To ja jestem jakas dziwna bo ja nei chce miec tego wielkiego brzuchola jaki mi wyskoczyl w 8 miesiacu, ciagle sapalam, zle sie czulam i spac po nocah nie moglam:baffled: dla mnei ciaza powinna trwac 6 miesiecy;-)
 
Ostatnia edycja:
Cat Ballou pinio basia śliczne brzuszki :tak:(pinio mi też strasznie podoba się pomysł z wstążką ;-))

kota-behemota taki brzuszek to by mi się marzył przed porodem :zawstydzona/y:w sumie figurą po też bym nie pogardziła :-D:cool:
Basiu Tobie też zazdroszczę figury po ;-)
 
hehe ta pileczka przed porodem zrobila mi sie na poczatku 9 miesiaca. ja do troche ponad 8 miesiecy pracowalam normalnie na lince w fabryce.a teraz od 6 tyg ciazy jestem na L-4.teraz to widze jaka jest roznica miedzy Polska a Anglia.teraz bede miala tez do porownania porody :) w Polsce tylko slyszalam z opowiesci siostr jaka jest opieka a teraz sama bede tu rodzic :) co do zdjec to super ze tak wygladalam ale niestety tylko przez niedlugi okres po porodzie :( w rezultacie nosilam rozmiar L i waga 65 kg.

dopiero jak w maju poszlam do pracy to udalo mi sie zleciec 10 kg !!! sama bylam w szoku.no a teraz od poczatku ciazy jestem juz 5 kg+
 
reklama
Do góry