reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Zdążymy się nacieszyć zdążymy, jeszcze nam zbrzydną;) ale przy tych wszystkich genialnych brzuszkach mnie też zazdrość bierze hahahaha
 
reklama
Bosa, brzusio uroczy i taki jędrny.

Bosonozka piekny brzusio,widac na fotkach jak zmienia sie jego kształt.
Ja mam własnie odwrotne wrazenie u siebie tzn na wadze i w centymetrach nic sie nie zmieniło ale tak jakby brzuch juz nie jest taki ''do przodu'' tylko bardziej rozlał sie na boki.Ciekawe jak to bedzie dalej.

Ola, ja mam u siebie takie samo wrażenie :baffled: do tego wygląda to na sam tłuszcz, mam nadzieję, ze w końcu przesunie się do przodu ta okropna oponka.

Ja zrobię sobie foteczkę w 16tyg. Chyba co 4 tyg wystarczy :-pmyślę, że różnica będzie już znaczna.

Ano i przytyłam już 6kg :zawstydzona/y:
 
Scarletka- ja ci tak wklęsł to moze na plecach ci wywali hahahahha:-D:-):szok:
Bosonózka- sliczne iglo;-)
Cliford-- kochana jeszcze bedziesz miała dosc tej kuli z przodu dam sobie reke uciąc wiec ciesz sie poki jeszcze tak ci nie dokucza;-)
 
Brzuszki śliczne :) zazdroszczę :)
u mnie bez zmian, w sumie w miarę płasko, waga startowa 57, z pierwszą córcią miałam wyższą wagę startową, a i w 13 tygodniu miałam już 1kg na plusie i raczej widoczny brzuszek (no ale baza też była bardziej okrągła :) ) wtedy przytyłam 15kg, zobaczymy jak będzie tym razem :) chce mi się strasznie słodkiego, ale staram się pilnować, bo jednak późniejsze gubienie przychodzi cieżko...
 
reklama
Hej,
już ponad 13 tygodni a już 20 cm w brzuszku przybyło:) na szczęście zauważyłam powiększenie się brzuszka i piersi:) a już 3 kg więcej.
 
Do góry