reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
No schudłaś chyba Bosa :baffled: a już na pewno ta fałduńka z boczku pleców zniknęła ;-)
Piękna chatka, a ja zrobię za jakiś tydzień, albo dwa kolejną sesję, to będzie już różnica, póki co przybyło mi 3 cm w brzuszku od ostatniego pomiaru i mam teraz 91cm :happy2: Jak sobie obliczyłam, że skoro o 3cm co dwa tygodnie eosnę, to mi miary nie starczyło, żeby se zobaczyć jak będę na koniec wyglądać :baffled:

Milutek u Ciebie to już rezydencja karingtonów normalnie :laugh2: Cudnie!!!!
 
No właśnie zniknięcie fałdki mnie ucieszyło! I ciuchy w innych miejscach są dopasowane. Teraz tylko na piłeczce. A spodnie ciążowe zrobiły się luźniejsze na udach.
Ej! Jednak jest coś fajnego w tej ciąży!!!
 
A może to najpierw idzie w boki, a potem wywala do przodu ........ O matko, żeby tylko po porodzie nie wróciło to wszystko w boki!!!!
 
Bosonozka piekny brzusio,widac na fotkach jak zmienia sie jego kształt.
Ja mam własnie odwrotne wrazenie u siebie tzn na wadze i w centymetrach nic sie nie zmieniło ale tak jakby brzuch juz nie jest taki ''do przodu'' tylko bardziej rozlał sie na boki.Ciekawe jak to bedzie dalej.
 
reklama
Bosonoga...brzucho cccuuuuuudowny, po prostu brak słów ;-)
Scarletka...mój też nie chce wyjść a już przecież 14tc się cholibka zaczął- kiedy ja się nim nacieszę ????;-)
 
Do góry