reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

No toteraz Kocia już wiem dlaczego tak mało do nas zaglądasz :tak: :-) Ciekawa jestem, czy nie możesz jednocześnie pedałować i pisać do nas. To dopiwero twój Mario zrobiłby oczy:szok: hehe:-D
 
reklama
Wioluś,Ciebie najchętniej bym wyściskała za tą maseczkę!!!Jest rewelacyjna!A dopiero 4 razy ją użyłam...SUPER sprawa!!!Moja mami też jest zachwycona!
 
CIESZĘ SIĘ ŻE WAM SŁUŻY:-) :-) :-) .Straszniemi przykro że tak mało teraz jestem na BB ale mały tak daje popalić przez szczepionkę że chyba będe nocami nadrabiac i czytać .Jutro idę na imieniny ,tak więc cały dzień mnie jutro nie będzie ,postaram się w niedzielę nadrobić i troszkę popisać
 
Wiolus czekamy z utesknieniem na Was tutaj..:-)
To ja tez zakupie ta maseczke jak tylko przyjade do Polski skoro tak zachwalacie,tylko gdzie ja mozna bylo kupic bo nei pamietam a zanim znajde wczesniej to troszke minie...;-)
 
reklama
Do góry