reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Ale Wy dziewczyny wszystkie szczupłe jesteście, ja to Wam swojego nie pokaże :) bo wstyd :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam tez ten problem [emoji23] tak zerkam, ogladam, ale swojego w zyciu nie pokaze. Po dwoch ciazach, cesarce, operacji wyglada jak pole bitwy plus nadwaga. Wy macie sliczne brzuszki.

Napisane na HTC Desire 10 lifestyle w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam nadwagę wiec swojego tez nie pokaże [emoji23][emoji23] może dopiero jak będzie brzuszek taki mój prawdziwy ciążowy [emoji23][emoji23]

f2w3yx8ddqkwmvgt.png
 
No co wy dziewczyny :* każdy domek maluszka jest śliczny :) nie ma co się wstydzić :) najwyżej wystawicie na pokaz brzuszki jak trochę podrosną wtedy to już myślę że u żadnej nie będzie widać czy to ciut więcej ciałka czy brzuszek ciążowy :) nie ma co się przejmować, jeśli macie dzieci już, przeszłyście przez cesarki itd, najważniejsze że dzieciaki macie zdrowe :) i pamiętajcie dla każdego dziecka jego mama jest najpiękniejsza <3

p19u3e3k7yxlatkk.png

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Do góry