reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

To mój brzusio. pierwszej chudosci nie jestem.A brzucha bez bluzki nie pokazuje bo w genach mam rozstępy i sie tego wstydzę:(
 

Załączniki

  • IMG_20160228_135702.jpg
    IMG_20160228_135702.jpg
    776,6 KB · Wyświetleń: 317
reklama
Kochane powiedzcie mi czy wasz brzuszek jest twardy czy taki...tluszczykowy...bo już sama nie wiem czy za dużo utylam czy to tak ma byc:p pozdrawiaam
 
Piekne te brzuszki ;)
Ja tez mam taki bardziej zbity i twardszy niz mialam. Mam obfite ksztalty ale czasami jak spie na boku to czos mnie tak zagniecie. Mam wtedy wrazenie ze to dzidzia.
Ale to raczej gazy. Tez macie z tym problemy? Moze za duzo surowych owocow i warzyw ;)
 
iunians, pos87, member: 52614iekne te brzuszki ;)
Ja tez mam taki bardziej zbity i twardszy niz mialam. Mamwyrażenie sztalty ale czasami jak spie na boku to czos mnie tak zagniecie. Mam wtedy wrazenie ze to dzidzia.
Ale to raczej gazy. Tez macie z tym problemy? Moze za duzo surowych owocow i warzyw ;)[/QUOTE]

Tez tak mam,najbardziej jak sie poloze wieczorem, to czuje,ale to gazy bo zaraz po tym pierdze.sorki za wyrazenie
 
reklama
Do góry